یک جراح دندانپزشکی گفت: باتوجه‌به ماهیت پوسیدگی دندان اولین و اصلی‌ترین راه مراقبت از دندان‌ها، حذف فیزیکی پلاک میکروبی از روی دندان با استفاده از مسواک و نخ دندان و دهان‌شویه است.
واکنش کرباسیان به جنجال در مورد اظهارت تقطیع شده اش
یک مقام مسئول در معاونت علمی:
معاون توسعه و مدیریت منابع معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: بزرگترین بیمارستان مغز و اعصاب دنیا تا پایان سال ۹۵ در تهران راه‌اندازی می‌شود.
درسال ۹۵؛
طبق لایحه بودجه سال جاری ۲۴ میلیون نفر از یارانه بگیران پر درآمد از لیست دریافت یارانه حذف می‌شوند.
قائم مقام وزیر نیرو به مهر هشدار داد:
قائم مقام وزیر نیرو با اعلام اینکه منابع آب در خطر آلودگی قرار دارند، گفت: منابعی که احتمال آلودگی آنها وجود داشته باشد، بلافاصله از چرخه خارج می‌شوند.
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص):
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) سپاه گفت: در حال حاضر برای اجرای ابر پروژه ها نیز نیازی به مهندسان خارجی نداریم و حتی در حوزه پالایشگاهی با کشور های بزرگ رقابت می کنیم.
کاوش‌های باستان‌شناسی در محوطه باستانی سرچم در نزدیکی روستای روآر از توابع شهرستان سروآباد کردستان به کشف بقایای یک روستای۶ هزارساله منجر شد.
رییس اداره کنترل ایدز وزارت بهداشت اعلام کرد
رییس اداره کنترل ایدز و بیماری‌های آمیزشی وزارت بهداشت از ارتقای برنامه‌های پیشگیری و کنترل ایدز در حوزه نوجوانان و جوانان و همچنین زنان آسیب پذیر با همکاری سایر ارگان‌ها خبر داد.
از حالا به فکر آلودگی هوا در نیمه دوم سال باشیم؛
از آغاز سال ۹۵ تعداد روزهایی که وضعیت هوا در شرایط سالم قرار داشته قابل توجه است، اما این موضوع نباید مسئولان مربوطه را از توجه به معضل آلودگی هوا که وقوع آن در نیمه دوم سال قابل پیش‌بینی است، منصرف کنند. معاون فنی مهندسی و خدمات پلیس راهور ناجا درباره وضعیت سوخت خودروها در جایگاه‌های سوخت توصیه‌هایی را کرده است.
فرصت انتخاب رشته آزمون دکتری نیمه متمرکز سال ۹۵ امروز شنبه ۲۱ فروردین ماه به پایان می رسد و داوطلبان تا فردا فرصت دارند انتخاب رشته خود را انجام دهند.
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با تاکید بر اینکه دولت به هیچ وجه اجازه ساخت و ساز در پارک ملی سرخه‌حصار را نمی‌دهد و شهرداری نیز برای پارک ملی کاربری مسکونی نداده است، گفت: دولت طی مصوبه‌ای پیگیری موضوع ساکنان "شهرک زیتون" در پارک سرخه‌حصار را به وزارت مسکن و شهرسازی محول کرده است.