المپیک ریو
نماینده قزاقس تاندوپینگی شد ، عادل مجللی المپیکی شد
استقلال 1- نفت 1/ زور دایی و منصوریان به هم نرسید
دل نوشته از غمگین ترین مادر دنیا
چرا رییس فدراسیون وزنه برداری که ادعای دانش وتجربه در این رشته را دارد اینگونه عمل کرده و به روز نبوده و از رکوردهای جهانی و رنکینگ جهانی خبر ندارد
معنوی نژاد خط خورد
رائول لوزانو سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان عصر امروز یکشنبه اسامی ۱۲ بازیکن ایران برای حضور در مسابقات والیبال المپیک ریو را اعلام کرد که بر این اساس نام معنوی نژاد از لیست نهایی حذف شد.
والیبال انتخابی المپیک - ژاپن؛
تیم ملی والیبال ایران در نخستین دیدار خود در رقابتهای انتخابی المپیک برابر استرالیا به میدان رفت و با ارایه یک بازی هماهنگ و قدرتمندانه حریف را مقتدرانه شکست داد و گام نخست را محکم برداشت.
تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با وجود کسب پیروزی مقابل النصر به دلیل شکست در بازی رفت از صعود به مرحله یک چهارم نهایی باز ماند.
آسمان خراش ها در یک قدمی ریو؛
رئيس فدراسيون واليبال پس از ماه ها فكر و بررسي در نهايت كواچ را بركنار كرد و جايش را به لوزانو داد. مربي با سابقه آرژانتيني كه متعلق به همان مكتب ولاسكو است و اتفاقا دستيار ولاسكوي بزرگ را هم در اختيار دارد. لوزانو حالا چند ماهي است كه به ايران آمده و شنبه صبح بايد در اولين ديدار رسمي اش، روي نيمكت ايران بنشيند.
جام‌جهانی کشتی فرنگی ۲۰۱۶ ـ شیراز
تیم کشتی فرنگی ایران در مسابقات جهانی کشتی فرنگی 2016 شیراز چهار مسابقه را با تیم‌های اکراین، آذربایجان، ترکیه و روسیه برگزار کرد که در پایان تمام این بازی‌ها را با اقتدار تمام و برد شیرین به پایان رساند.
از سیبیل آقای داور تا افشای راز قهرمانی استقلال خوزستان؛
سرمربی استقلال خوزستان درباره پیشنهاداتی که دارد و اینکه فردوسی پور از او پرسید آیا این تیم تهرانی مطرح است که به او پیشنهاد داده و شایعه حضورش در استقلال تهران گفت: نه این تیم زیاد بزرگ و مطرح نیست و اکنون برایم زود است که سرمربی تیم مطرح شوم!
در شرایطی که تراکتوری ها فرصت تحقیر فوتبال عربستان را پیدا کرده بودند، 6 بازیکن خود را از ترکیب اصلی کنار گذاشته و مجبور به شکست 2 بر یک برابر نماینده سعودی شدند تا لذت حذف هر 4 نماینده سعودی از لیگ قهرمانان بر کام ملت ایران با صعود الهلال تلخ شود.