نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی برای نایب رییسی مجلس دهم اعلام کاندیداتوری کرد.
سردار پاکپور در نشست خبری:
فرمانده نیروی زمینی سپاه با اشاره برگزاری رزمایش این نیرو در جنوب شرق کشور گفت: این رزمایش به مدت ۳ روز از ۲۴ تا ۲۶ فروردین ماه و با نام پیامبر اعظم(ص) برگزار می شود.
ظریف:
وزیر امور خارجه کشورمان گفت: من فکر می کنم که دولت آمریکا به خوبی می داند که بحث دفاعی جمهوری اسلامی ایران موضوع مذاکره نیست و برجامی برای مسائل دفاعی در کار نخواهد بود.
سید عباس عراقچی معاون حقوقی و بین الملل وزارت امور خارجه امروز ( یکشنبه) در راس هیأت کارشناسی برای بررسی دستور کار اجلاس سران کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی وارد استانبول شد.
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۵ کل کشور گفت: قیمت هر بشکه نفت در لایحه بودجه سال جاری ۴۰ دلار و فروش ۲ میلیون و ۲۵۰ هزار بشکه نفت پیش بینی شده است.
عارف:
منتخب اول مردم تهران در انتخابات مجلس دهم با بیان اینکه جدل‌های بی‌حاصل سیاسی و رو در رو قرار دادن مسئولان و ارکان نظام در فرایند پیشرفت و توسعه کشور خلل ایجاد می‌کند، گفت: باید با مردم صادق بود، مردم بزرگوار ما با استفاده از تجارب گذشته به خوبی تشخیص می‌دهند چه کسانی با عوام فریبی می‌خواهند به قدرت برسند و چه کسانی قصد خدمت صادقانه دارند.
در جلسه مجمع تشخیص مصلحت؛
در جلسه امروز مجمع تشخیص مصلحت نظام پس از بحث و بررسی‌های مبسوط و استماع دیدگاه‌های مختلف، کلیات این سیاست‌ها مورد تصویب اکثریت اعضا قرار گرفت.
معاون ستاد کل نیروهای مسلح با تاکید بر لزوم موضع‌گیری به موقع و قاطع دستگاه دیپلماسی کشور در قبال گستاخی مقامات آمریکایی گفت: برای چندین بار می‌گوییم قدرت موشکی غیر قابل مذاکره و خط قرمز ایران اسلامی است.
وزیر خارجه ایران در مصاحبه‌ای روز جمعه با خبرگزاری ایتارتاس گفت که افراط‌گرایی‌ و تروریسم امروزی، نتیجه اشغالگری‌های آمریکا در عراق است.
در بیانیه نشست باکو اعلام شد:
وزرای خارجه ایران،روسیه و آذربایجان در بیانیه نشست سه جانبه خود برای گفتگو به منظور تمهید برگزاری نخستین نشست سه جانبه سران سه کشور به توافق رسیدند.