به نظر می رسد ترکیب خط دفاعی پرسپولیس برای دیدار با الهلال دچار تغییر خواهد شد.
کد خبر: ۹۹۳۲۶
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۵        23 September 2021
اگرچه علی نعمتی یکی از بازیکنان مورد علاقه یحیی گل محمدی بوده و سرمربی پرسپولیس مدتهاست به دنبال جذب این بازیکن بود، اما فاصله زمانی کوتاه حضور نعمتی در پرسپولیس و بازی این تیم مقابل استقلال تاجیکستان باعث شد کادرفنی پرسپولیس برای استفاده از نعمتی و حتی ابراهیمی به عنوان دو مدافع میانی تازه وارد خود ریسک نکرده و از زوج سیدجلال - فرجی در بازی با استقلال تاجیکستان بهره ببرد، زوجی که فصل قبل برای یک یا دو بازی کنار هم بازی کرده بودند.

اما با توجه به این که بازیکنان تازه وارد پرسپولیس تا بازی با الهلال به هماهنگی نسبی با قدیمی تر‌ها دست پیدا می‌کنند، به نظر می‌رسد خط دفاعی سرخ پوشان برای بازی با الهلال دچار تغییر خواهد شد.

یحیی گل محمدی به دنبال محک زدن علی نعمتی در سه بازی تدارکاتی پیش رو است و در صورتی که این بازیکن معیار‌های لازم را برای حضور در ترکیب از نظر یحیی پیدا کرده باشد، او اولین بازی خود را با پیراهن پرسپولیس در یک بازی رسمی مقابل الهلال انجام خواهد داد.

باید دید در صورت حضور نعمتی در ترکیب اصلی فرجی کنار او به میدان فرستاده خواهد شد یا باز هم قرار است سید جلال حسینی با کوله باری از تجربه مقابل مهاجمان گلزن الهلال برای پرسپولیس بازی کند؟/ منیبان
برچسب ها: اطلس خبر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: