دکتر شریعتی در سخنان متفاوت و بی‌سابقه ای از برخی مدیران کل و روند بی انتهای بروکراسی دستگاه های اجرایی انتقاد نمود.
کد خبر: ۱۱۲۹۶۲
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۹        29 September 2022

عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به جلسات مکرر و مصوبات مستمر غیر اجرایی، در جلسه ای با محوریت فرمانداری بهشهر و حضور تعدادی از مدیران کل ، به طرح موضوعاتی پرداخت که انعکاس گسترده‌ای در رسانه ها پیدا نمود

« دراین شرایط سکوت را جایز نمیدانم و بی عرضگی مدیران و مدیریت برخی سطوح تصمیم سازی را افشا خواهم نمود.»
«ما بدهکار مردم هستیم و شرمنده‌ی این مردم . خود را وابسته و بدهکار هیچ محفل و گروهی نمیدانم»

سالهای سال برای یک تصمیم و ارایه خدمات مرتبط با استقرار کشتارگاه و حوزه دام و طیور ، به مردم می‌گذرد و یقینا نمایندگان پیش از بنده نیز ، زحمات و پیگیری های مستمری داشتند اما ، بجز آه افسوس نصیب شرق مازندران نشد.

برادر بزرگوار شهیدان شریعتی ادامه داد ؛
سکوتی را خواهم شکست که تعدادی از مدیران اجرایی، از صدر تا ذیل این استان، باید پاسخگو افکار عمومی شوند. سالها سلامت مردم ، بواسطه بی عملی مدیران مرتبط ، کوتاهی برخی ها و حجم عظیم روندهای بروکراتیک ، مورد بی توجهی واقع شده و استقرار کشتارگاه صنعتی دام بعنوان جدی ترین مطالبه مردمی در این سالها ، به محاق فراموشی سپرده شده است.

دکتر شریعتی افزود ؛ هریک ازین مدیران حقوق بگیر ، اگر خود را بجای اینهمه جوان بیکار بگذارند ، بازهم چنین موانعی را پیش روی سرمایه گذاری خواهند گذاشت؟ تا به کی و تا به کجا ، باید بر رنج مردم افزوده شود ؟ به روح شهدای این مملکت و ارواح مطهر یکایک رفیقان شهیدم سوگند یاد میکنم ، ذره ای از منافع این مردم کوتاه نمی آیم و هرگونه کوتاهی ، بی‌تدبیری و بی‌تفاوتی مدیریتی را صراحتا به افکار عمومی خواهم گفت.

شریعتی افزود ؛ ما میراث دار خون شهیدانی هستیم که برای این مملکت و مردم و آسودگی کشور و اینده سرافراز ایران ، خون خود را نثار خاک کشور نمودند و هرگونه بی‌توجهی به چنین خون‌های ارزشمندی ، خیانت است و بی پاسخ نخواهد ماند
برچسب ها: اطلس خبر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: