تمرینات گسترده‌ اسرائیل برای شبیه‌سازی جنگی یک ماهه؛
رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی در سخنانی بدون اشاره به تهدیدات تل آویو علیه منطقه و جهان ادعا کرد که در حال حاضر ما با جبهه‌ای از جِنین تا اصفهان مواجه هستیم و تهدید می‌شویم!
کد خبر: ۱۰۸۳۵۴
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۶        19 May 2022

رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی در دیدار با ژنرال «مایکل کوریلا» فرمانده جدید تروریست‌های سنتکام در غرب آسیا ادعا کرد، ارتش این رژیم با چندین جبهه و تهدید از «چاقو» (عملیات‌های استشهادی با سلاح سرد) گرفته تا برنامه هسته‌ای (ایران) و از جنین تا اصفهان روبروست.

بر اساس گزارش خبرگزاری «سما»، کوخاوی در ادامه ادعاهای خود از تمام کشورهای جهان که خواستار جهانی باثبات هستند و می‌خواهند که «دشمنان رادیکال» ضعیف باقی بمانند، خواست منطقه «خاورمیانه» را اولویت خود قرار دهند.

کوخاوی افزود که ارتش در تمامی عرصه‌ها مشغول است و خود را برای جنگ در یک جبهه یا چندین جبهه به طور همزمان آماده می‌کند.

وی افزود کرد که ارتش رژیم صهیونیستی تمرینات گسترده‌ای را برای شبیه‌سازی جنگی یک ماهه برگزار خواهد کرد و طی آن به ارائه طرح‌های نظامی نو و نمایش توان نظامی خود و شیوه‌های جنگی جدید از جمله تمرین همکاری با ارتش آمریکا خواهد پرداخت.

ژنرال مایکل کوریلا در غرب آسیا روز سه شنبه هفته جاری وارد فلسطین اشغالی شد. این نخستین سفر وی در مقام رئیس سنتکام به این منطقه محسوب می‌شود.

در همین ارتباط، رسانه‌های صهیونیستی مدعی شدند که نیروی هوایی آمریکا نیز در رزمایش رژیم صهیونیستی تحت عنوان «ارابه‌های آتش» در پایان ماه جاری شرکت خواهند کرد و حمله به برخی اهداف در این رزمایش شبیه‌سازی خواهد شد.

کانال ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارش کرد، نیروی هوایی آمریکا برای اولین بار عملیات سوخت‌رسانی به جنگنده‌های رژیم صهیونیستی در حال پرواز را تمرین خواهد کرد.

از سوی دیگر، «بنی گانتز» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی که در واشنگتن حضور دارد، با «جیک سالیوان» مشاور امنیت ملی کاخ سفید دیدار و درباره موضوعات مختلف گفت‌وگو کرد.

منابع رسانه‌ای رژیم صهیونیستی خبر دادند، وزیر جنگ این رژیم در دیدار با مشاور امنیت ملی کاخ سفید درباره مسائلی از قبیل ایران، فلسطین و اوکراین تبادل نظر کرد.

برچسب ها: اطلس خبر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: