رئیس جمهور در مراسم دریافت استوارنامه سفیر جدید برونئی:
رئیس جمهور گفت: روابط دو کشور (ایران و برونئی) برآمده از رابطه قلبی دو ملت مسلمان بوده و ضروری است روابط سیاسی، اقتصادی و تجاری دو کشور نیز بر مبنای این روابط گسترش یابد.
کد خبر: ۱۰۳۶۵۶
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۰        24 January 2022

سید ابراهیم رئیسی، پیش از ظهر دوشنبه در مراسم دریافت استوارنامه اسماعیل عبدالمناپ، سفیر جدید پادشاهی برونئی دارالسلام، با اشاره به روابط فرهنگی دو ملت، اظهار داشت: روابط دو کشور برآمده از رابطه قلبی دو ملت مسلمان بوده و ضروری است روابط سیاسی، اقتصادی و تجاری دو کشور نیز بر مبنای این روابط گسترش یابد. روابط دو کشور برآمده از رابطه قلبی دو ملت مسلمان است

رئیس جمهور افزود: جمهوری اسلامی ایران در سیاست خارجی خود به دنبال گسترش تعامل با همه کشور‌های جهان و به‌ویژه کشور‌های همسایه و مسلمان است. امیدواریم همکاری‌ها و تعاملات دوستانه دوجانبه ایران و برونئی، بیش از پیش به عرصه روابط منطقه‌ای و بین‌المللی دو کشور نیز گسترش یابد.

اسماعیل عبدالمناپ، سفیر جدید برونئی دارالسلام نیز در این مراسم با ابلاغ سلام پادشاه کشورش به دکتر رئیسی گفت: به عنوان سفیر برونئی، همه تلاش خود را برای گسترش و تعمیق روابط و همکاری‌های دو ملت مسلمان برادر و دوست، به کار خواهم گرفت.
برچسب ها: اطلس خبر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: