گفتگو با محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا
محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا گفت: این روز‌های اخبار سیاسی مرتبط با ایران، نرخ ارز با نوسان مواجه کرد و در بازار امروز روند کاهشی به خود گرفت. کاهش نرخ ارز، قیمت انواع سکه و طلا در بازار داخلی کاهش داد.
کد خبر: ۱۰۲۱۸۸
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۸        30 November 2021


محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا در خصوص وضعیت امروز بازار طلای کشور گفت: در بازار امروز بهای جهانی طلا با ۵ دلار افزایش به یک هزار و ۷۹۵ دلاردر هر اونس رسید. قیمت هر اونس نقره هم ۲۲ دلار و ۹۸ سنت است. این روز‌های اخبار سیاسی مرتبط با ایران، نرخ ارز با نوسان مواجه کرد و در بازار امروز روند کاهشی به خود گرفت. کاهش نرخ ارز، قیمت انواع سکه و طلا در بازار داخلی کاهش داد.

کارشناس بازار سکه و طلا افزود: در بازار امروز سکه طرح قدیم با قیمت ۱۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان، سکه طرح جدید ۱۲ میلیون و ۶۱۰ هزار تومان و نیم سکه هم باقیمت ۶ میلیون و ۶۰۰ تومان داد و ستد شد. ربع سکه هم با قیمت ۳ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان و سکه‌های یک گرمی هم با قیمت ۲ میلیون و ۳۳۰ هزار تومان خرید و فروش شد.

کشتی آرای گفت: هر مثقال طلای آب شده ۱۷ عیار با قیمت ۵ میلیون و ۴۲۴ هزار تومان و یک گرم طلای ۱۸ عیار هم با قیمت یک میلیون و ۲۵۲ هزار تومان معامله شد.

<div id="video-display-embed-code_1576552" ><script type="text/JavaScript" src="https://parsine.com/fa/news/play/embed/744386/1576552?width=800&height=600"></script></div>


او در ادامه افزود: یک گرم طلای ۲۰ عیار با قیمت ۱ میلیون و ۳۹۱ هزار تومان، یک گرم طلای ۲۱ عیار با ۱ میلیون و ۴۶۰ هزار تومان، یک گرم طلای ۲۲ عیار با ۱ میلیون و ۵۳۰ هزار تومان و یک گرم طلای ۲۴ عیار با قیمت ۱ میلیون و ۶۶۹ هزار تومان قیمت‌گذاری شد.

این فعال بازار طلای و جواهر کشور گفت: حباب سکه با افزایش به ۳۲۰ هزار تومان رسید. نرخ دلار در بازار آزاد ۲۹ هزار و ۱۲۰ تومان است.
برچسب ها: اطلس خبر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: