پارسینه از واکنش‌ها به فصل سوم شب‌های مافیا گزارش می دهد؛
در فصل شب‌های مافیا سوم، اما نکته‌ای که به شکل مشهودی خودنمایی می‌کرد، عدم اتحاد بین ۱۲ نفر این فصل بود که هیچکدام حرف همدیگر را قبول نمی‌کردند و روی نقد خود آنقدر پافشاری می‌کردند تا یک تصمیم اشتباه اتخاذ و "مافیا" پیروز شود!
کد خبر: ۸۶۹۷۱
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۰        18 January 2021

تحریریه پارسینه _ گروه هنر: سریال شب‌های مافیا به کارگردانی سعید ابوطالب در سال ۱۳۹۹ ساخته شده است. این سریال در ژانر خانوادگی اجتماعی می‌باشد.

با پیوستن بهنام تشکر، نیما رییسی، امیر کربلایی زاده، احسان کریمی و رامین ناصر نصیر فصل سوم «شب‎های مافیا» به کارگردانی سعید ابوطالب ساخته شد.

امیرمهدی ژوله، هومن برق نورد، مهدی کوشکی، امید حاجیلی، کامران تفتی، حسین مهری، شهاب عباسی، بهنام تشکر، نیما رییسی، امیر کربلایی زاده، احسان کریمی و رامین ناصر نصیر بازیگران فصل جدید «شب‌های مافیا» هستند.

پس از انتشار این فصل، بهترین‌های چهار فصل گذشته در سری جدید مجموعه با یکدیگر مافیا بازی خواهند کرد.

خلاصه داستان سریال شب‌های مافیا - فصل ۳ قسمت ۱

مافیا نوعی مسابقه و سرگرمی دوستانه و خانوادگی است که در آن دو گروه مافیا و شهروند باید با آزمون و خطا یکدیگر را شناسایی کنند تا در نهایت بتوانند مافیا را از شهر بیرون کرده و شهروندان پیروز شوند. در برنامه «شب‌های مافیا» محمدرضا علیمردانی بازیگر و مجری کشورمان به عنوان لیدر یا برگزار کننده در بازی حضور دارد و در واقع فرمان بازی در دستان او قرار دارد. در این مسابقه بازیگران زیادی حضور دارند و روند مسابقه بدین شکل است که در هر فصل از ۱۲ بازیگر برای حضور در این مسابقه دعوت به عمل می‌آید و در نهایت با ۲ گروه ۱۲ نفره مردان و یک گروه ۱۲ نفره خانم‌های هنرمند این مسابقه آغاز می‌شود.

نقد اساسی؛ خصومت یا کینه بازیگران؟

در فصل سوم، اما نکته‌ای که به شکل مشهودی خودنمایی می‌کرد عدم اتحاد بین ۱۲ نفر این فصل بود که هیچکدام حرف همدیگر را قبول نمی‌کردند و روی نقد خود آنقدر پافشاری می‌کردند تا یک تصمیم اشتباه اتخاذ و "مافیا" پیروز شود!

قسمت دوم فصل سوم آنقدر یکطرفه به سود ۴ مافیای مسابقه دنبال شد که شهروند‌ها یکی پس از دیگری همدیگر را می‌زدند تا این تقابل بعد از تنها ۶۰ دقیقه به سود مافیا به پایان رسید. شاید این یک رکورد جهانی باشد که مسابقه‌ی مافیا با حضور ۱۲ نفر بعد از گذشت تنها ۶۰ دقیقه به سود مافیا به پایان می‌رسید و این درحالی است چند دقیقه هم به خاطر شرایط ضبط و مفرح بودن مسابقه مجبور بودند تا مسابقه را کمی شادتر از قبل دنبال کنند و زمان زیادی می‌گیرد.

در هر صورت مخاطبین برنامه عجله دارند که این قسمت سوم باید تمام شود تا به فصل چهارم که همان فینال مسابقات است، برسید.
برچسب ها: اطلس خبر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: