سخنگوی وزارت بهداشت اعلام کرد؛
سخنگوی وزارت بهداشت آخرین آمار ابتلاء، بهبودیافته و جان باختگان ناشی از بیماری کرونا ویروس در کشور را تا تاریخ ۲۷ دی‌ماه ۹۹ اعلام کرد.
کد خبر: ۸۶۸۸۲
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰        16 January 2021
سیما سادات لاری سخنگوی وزارت بهداشت در نشست خبری خود که به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد، درباره آمار جدید ابتلاء به  ویروس کرونا در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _ شنبه ۲۷ دی‌ماه_ اظهار کرد: در این بازه زمانی بر پایه جدیدترین نتایج آزمایش‌های کرونا در کشور شش هزار و ۱۰۰ نفر مبتلای جدید شناسایی شده است که با احتساب این تعداد مجموع مبتلایان به کرونا در کشور تا امروز به یک میلیون و ۳۲۴ هزار و ۳۹۵ نفر رسیده است.

وی افزود: از تعداد بیماران بستری در بیمارستان‌های کشور تاکنون یک میلیون و ۱۱۳ هزار و ۲۲۴ نفر بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

سخنگوی وزارت بهداشت شمار جان باختگان بیماری کرونا طی ۲۴ ساعت اخیر در کشور را ۹۶ نفر اعلام کرد و گفت: با احتساب این آمار از ابتدا تا کنون ۵۶ هزار و ۷۱۹ نفر در کشور بر اثر بیماری کرونا جان باخته‌اند.

لاری تصریح کرد: از شمار مبتلایان شناسایی شده، ۵۰۸ نفر بستری‌های بیمارستان بشمار می‌روند و چهار هزار و ۳۹۳ نفر از مبتلایان کرونا در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.
برچسب ها: اطلس خبر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: