گزارش پارسینه از حواشی اخیر آبی‌های تهران؛
میلیچ ستاره استقلال در فصل گذشته که با نظر استراماچونی جذب شده بود روز گذشته ایران را احتمالا برای همیشه ترک کرد؛ البته با ناراحتی فراوان از کادر فنی!
کد خبر: ۸۶۷۲۸
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۷        13 January 2021

تحریریه پارسینه - گروه ورزشی | میلیچ ستاره استقلال در فصل گذشته که با نظر استراماچونی جذب شده بود روز گذشته ایران را احتمالا برای همیشه ترک کرد؛ البته با ناراحتی فراوان از کادر فنی!

میلیچ که بعد از گلزنی از روی ضربه ایستگاهی، دیگر در ترکیب ثابت تیمش قرار نگرفت شایعات مثبت شدن تست دوپینگش مطرح شد که خیلی زود باشگاه و خودش این مساله را تکذیب کردند اما او حتی در دربی نیز به عنوان بازیکن ثابت وارد زمین نشد تا نادری ناآماده توسط فکری به او ترجیح داده شود! در هر صورت میلیچ بعد از دربی بود که متوجه شد در نقشه های فنی محمود فکری جایی ندارد. حالا خبر رسیده که دیاباته نیز از شرایط مالی و البته فنی باشگاه ناراضی است و قصد دارد در نیم فصل از استقلال جدا شود. البته یکی از امیدواری های هواداران استقلال این است که دیاباته بارها ثابت کرده بازیکنی نیست که بخاطر مسایل مالی با تیمش فسخ کند و برود.

باشگاه استقلال ضمن واکنش نسبت به خبر جدایی دیاباته اعلام کرد این شایعات به هیچ وجه صحت ندارد و دیاباته امروز بدون مشکل در تمرینات استقلال حضور پیدا کرده است. شیخ دیاباته که در لیگ نوزدهم با 15 گل عنوان آقای گلی لیگ برتر را از آن خود، در این فصل به دلیل مصدومیت و عدم آمادگی، نتوانسته است در ترکیب تیمش حضور ثابتی داشته باشد و در دربی روز گذشته نیز یکبار دروازه حامد لک را باز کرد که البته این گل در شرایط آفساید به ثمر رسید.


با این وجود، هواداران استقلال حساب ویژه ای روی دیاباته باز کرده اند و اعتقاد دارند این بازیکن با وجود مصدومیت های طولانی، در بازی هایی که به میدان می رود، وظیفه اش را به نحو احسن انجام داده و با وجود دقایق کم بازی، گل های زیاد و حیاتی برای استقلال به ثمر می رساند و وجود او در تیم مفید است.

البته اگر دیاباته از استقلال جدا شود باشگاه باید تا ریال آخر قراردادش را به این بازیکن پرداخت کند پس بهتر است محمود فکری حتی اگر به این بازیکن اعتقادی ندارد با او مدارا کند تا پایان فصل که قراردادش تمام می شود ضمن اینکه استقلال بخوبی می داند باتوجه به منع حضور بازیکنان خارجی نباید دیاباته را حتی در پایان فصل به این راحتی ها از دست بدهد چون حداقل فعلا قرار نیست باشگاهی بتواند بازیکن خارجی جدیدی جذب کند پس باید با همین داشته ها سیر کرد.

گفتنی است فکری پیشتر نیز اعلام کرده بود با بازیکنان حاشیه ساز و البته بازیکنانی که در تمرینات جدیت نداشته باشند به صورت جدی برخورد انضباطی خواهد کرد.

برچسب ها: اطلس خبر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: