رئیس پایگاه یکم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از دستگیری اراذلی خبر داد که با خودروی BMW به اوباش‌گری در شمال تهران پرداخته بودند.
کد خبر: ۸۶۷۱۶
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۳        12 January 2021
غروب روز یکشنبه مورخه ۲۱ دی ماه تعدادی از اراذل و اوباش شمال شهر تهران با استفاده از دو دستگاه خودروی BMW و مزدا ۳ در حالی که پلاک خودرو‌ها را مخدوش کرده بودند با حضور در یکی از محلات قیطریه با در دست داشتن آلات و ادوات همراه (قمه و شمشیر) با انجام اقدامات اوباشگرانه به در ساختمان یکی از شهروندان ساکن در این محل که ظاهراً از مدت‌ها قبل با وی خصومت شخصی داشتند،  حمله‌ور شده پس از ایجاد رعب و وحشت، اقدام به تخریب و شکستن شیشه‌های در ورودی ساختمان و لابی کردند.

این اوباش قصد ورود به واحد منزل شاکی را داشتند که قبل از این اقدام مجرمانه به‌دلیل اطلاع موضوع به پلیس ۱۱۰ از محل متواری شدند.

با توجه به شکایت شاکی و گزارشات مردمی، نتیجه تحقیقات صورت‌گرفته به مرجع قضائی ارسال و دستورات لازم اخذ شد.

در ادامه روند رسیدگی به پرونده بلافاصله با همکاری شاکی، هویت متهمان شناسایی شد و در کمتر از ۲۴ ساعت سه نفر از متهمان اصلی این پرونده در مخفیگاهشان در حوالی منطقه الهیه در یک عملیات ضربتی در حالی که قصد فرار از دست مأموران را داشتند، دستگیر و به پایگاه یکم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ انتقال داده شدند.

سرهنگ غلامحسین زراعتکار؛ رئیس پایگاه یکم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: متهمان این پرونده دارای چندین فقره سابقه شرارت،  شرب خمر و مشارکت در نگهداری مشروبات الکلی هستند.

وی تصریح کرد: متهمان در اظهاراتشان به بزه ارتکابی اعتراف و انگیزه خود از این اقدام مجرمانه را گرفتن زهرچشم از شاکی به‌علت کینه و اختلاف چندین و چندساله با وی و خانواده‌اش ذکر کردند.

به‌گفته این مقام انتظامی،  متهمان دستگیرشده با قرار وثیقه میلیاردی روانه زندان شدند.
برچسب ها: اطلس خبر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: