گزارش آنلاین پارسینه از مرکز ارزفروشان تهران؛
گزارش‌ میدانی از مرکز ارزفروشان تهران از تداوم کاهش قیمت دلار، طلا و سکه در بازار آزاد در روز چهارشنبه حکایت دارد.
کد خبر: ۸۲۴۶۵
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۳        21 October 2020

قیمت خرید دلار به کانال ۲۵ هزار تومان وارد شد/ قیمت فروش دلار؛ ۲۷ هزار تومان+ لیست جدید قیمت ارز، سکه و طلا
 
خبرنگار پارسینه از مرکز ارزفروشان تهران (چهارراه استانبول تا میدان فردوسی) گزارش داد: در پی سیاست‌های جدید بانک مرکزی برای مدیریت بازار ارز، سقوط آزاد قیمت دلار، سکه و طلا در بازار آزاد که از سه روز قبل آغاز شده، امروز چهارشنبه نیز ادامه دارد.

گزارش‌های میدانی نشان می‌دهد قیمت فروش دلار در بازار آزاد وارد کانال ۲۷ هزار تومان یعنی ۲۷۵۰۰ تومان شده، ضمن اینکه قیمت فروش یورو تا حدود ۳۲ هزار و ۶۰۰ تومان کاهش یافته است.  

البته در حال حاضر قیمت فروش درهم در بازار آزاد ۷۵۴۰ تومان، لیر ترکیه ۳۵۴۰ تومان، یوان چین ۴۱۵۰۰ تومان و پوند انگلیس ۳۵ هزار و ۷۰۰ تومان است.  

در همین حال، گزارش خبرنگار پارسینه از مرکز ارزفروشان تهران از تداوم کاهش قیمت طلا و سکه در بازار حکایت دارد به نحوی که در حال حاضر قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار در بازار به یک میلیون و ۱۸۸ هزار تومان، سکه تمام طرح جدید به ۱۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان، سکه تمام طرح قدیم به ۱۳ میلیون تومان، نیم سکه به ۷ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان، ربع سکه به ۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و سکه گرمی به دو میلیون و ۶۰۰ هزار تومان سقوط کرده است.

این در حالی است که در روز‌های گذشته قیمت هرگرم طلای ۱۸ عیار از مرز یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، سکه تمام طرح جدید از مرز ۱۶ میلیون تومان، سکه تمام طرح قدیم از مرز ۱۵ میلیون تومان، نیم سکه از مرز ۹ میلیون تومان، ربع سکه از مرز ۶ میلیون تومان و سکه گرمی از مرز ۳ میلیون تومان گذشته بود.

فعالان بازار ارز همچنان روند کاهشی برای قیمت انواع ارز و سکه در بازار آزاد پیش بینی می‌کنند.
 
در این گزارش که قیمت دلار، سکه و طلا به صورت لحظه ای در حال تغییر است، مرتبا به روزرسانی می شود.
برچسب ها: اطلس خبر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: