تحلیل روزانه پارسینه از بازار سکه و طلا در گفتگو با محمد کشتی آرای؛
محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا در خصوص وضعیت امروز بازار طلای کشور گفت: در هفته گذشته قیمت جهانی طلا به طور متوسط ۳۰ دلار کاهش داشته و در حال حاضر بهای هر اونس طلا یک هزار و ۹۳۰ دلار و هر اونس نقره هم ۲۴ دلار ۴۱ سنت است.
کد خبر: ۸۲۲۱۹
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۰        15 October 2020
محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا در گفتگو با خبرنگار پارسینه گفت: در هفته گذشته قیمت جهانی طلا به طور متوسط ۳۰ دلار کاهش داشته و در حال حاضر بهای هر اونس طلا یک هزار و ۹۳۰ دلار و هر اونس نقره هم ۲۴ دلار ۴۱ سنت است. به رغم کاهش بهای جهانی طلا، اما با توجه افزایش نرخ ارز در بازار داخلی شاهد افزایش قیمت سکه و طلا بودیم.


محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا در خصوص وضعیت امروز بازار طلای کشور گفت: در هفته گذشته قیمت جهانی طلا به طور متوسط ۳۰ دلار کاهش داشته و در حال حاضر بهای هر اونس طلا یک هزار و ۹۳۰ دلار و هر اونس نقره هم ۲۴ دلار ۴۱ سنت است. به رغم کاهش بهای جهانی طلا، اما با توجه افزایش نرخ ارز در بازار داخلی شاهد افزایش قیمت سکه و طلا بودیم.

کارشناس بازار سکه و طلا افزود: در بازار امروز سکه طرح قدیم با قیمت ۱۵ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان، سکه طرح جدید ۱۶ میلیون و ۳۷۰ هزار تومان و نیم سکه هم باقیمت ۸ میلیون ۹۵۰ هزار تومان داد و ستد شد. ربع سکه هم با قیمت ۶ میلیون تومان و سکه‌های یک گرمی هم با قیمت ۳ میلیون تومان خرید و فروش شد.

کشتی آرای گفت: هر مثقال طلای آب شده ۱۷ عیار با قیمت ۶ میلیون و ۳۷۳ هزار تومان، یک مثقال طلای ۱۸ عیار با قیمت ۶ میلیون و ۷۴۷ هزار تومان و یک گرم طلای ۱۸ عیار هم با قیمت یک میلیون و ۴۷۱ هزار و ۲۰۰ تومان معامله شد.

او در ادامه افزود: یک گرم طلای ۲۰ عیار با قیمت ۱ میلیون و ۶۳۴ هزار و ۱۰۰ تومان، یک گرم طلای ۲۱ عیار با ۱ میلیون و ۷۱۶ هزار و ۴۰۰ تومان، یک گرم طلای ۲۲ عیار با ۱ میلیون و ۷۹۸ هزار تومان و یک گرم طلای ۲۴ عیار با قیمت ۱ میلیون و ۹۶۱ هزار تومان قیمت‌گذاری شد.

این فعال بازار طلای و جواهر کشور در پایان گفت: حباب سکه طرح جدید در طول هفته نزدیک به ۳۵۰ هزار تومان افزایش پیدا کردو در حال حاضر حباب سکه یک میلیون و ۹۵۰ هزار تومان است. قطعات کوچکتر سکه هم بالای یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان حباب دارند.
برچسب ها: اطلس خبر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: