تحلیل روزانه کارشناس سکه و طلا از وضعیت بازار ارز و طلا؛
محمد کشتی آرای کارشناس بازار سکه و طلا گفت: در بازار داخلی به رغم ثابت ماندن قیمت جهانی طلا، با توجه به افزایش نرخ ارز قیمت سکه و طلا با افزایش مواجه شد.
کد خبر: ۸۱۰۷۳
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۵        20 September 2020

محمد کشتی آرای کارشناس بازار سکه و طلا در خصوص بازار طلای کشور گفت: در بازار جهانی قیمت هر اونس طلا یک هزار و ۹۴۹ دلار و ۹۹ سنت و قیمت هر اونس نقره هم ۲۶ دلار و ۸۲ سنت است. در بازار داخلی به رغم ثابت ماندن قیمت جهانی طلا، با توجه به افزایش نرخ ارز قیمت سکه و طلا با افزایش مواجه شد.

کارشناس بازار سکه و طلا افزود: سکه بهار آزادی طرح قدیم باقیمت ۱۲ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان، یکه طرح جدید با ۱۳ میلیون و ۲۵۵ هزار تومان و نیم‌سکه هم باقیمت ۶ میلیون و ۸۷۰ هزار تومان دادوستد شد. در بازار امروز ربع‌سکه هم باقیمت ۳ میلیون و ۸۷۰ تومان و سکه‌های گرمی باقیمت ۲ میلیون تومان خریدوفروش شد.

کشتی آرای گفت: در بازار امروز یک مثقال طلای آب‌شده ۱۷ عیار که مبنای قیمت‌گذاری در بازار است باقیمت ۵ میلیون و ۳۸۱ هزار تومان، یک مثقال طلای ۱۸ عیار هم با قیمت ۵ میلیون و ۶۹۷ هزار تومان و یک گرم طلای ۱۸ عیار هم باقیمت یک میلیون و ۲۴۲ هزار و ۲۰۰ تومان معامله شد.

او در ادامه افزود: یک گرم طلای ۲۰ عیار باقیمت یک میلیون و ۳۸۰ هزار تومان، یک گرم طلای ۲۱ عیار باقیمت یک میلیون و ۴۴۵ هزار تومان، یک گرم طلای ۲۲ عیار باقیمت یک میلیون و ۵۱۸ هزار تومان و هر مثقال طلای ۲۴ عیار که همان طلای خالص است باقیمت یک میلیون و ۶۵۶ هزار تومان قیمت‌گذاری شد.

این فعال بازار طلا و جواهر کشور در پایان گفت: حباب سکه در بازار امروز با افزایش به یک میلیون و ۵۰ هزار تومان رسید. نرخ هر دلار آمریکا در بازار امروز ۲۷ هزار و ۲۰۰ تومان است
کد ویدیو
برچسب ها: اطلس خبر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: