پسری که حالا ۱۷ ساله شده است از ۱۰ سال پیش با زنجیری بلند به چاه وسط حیاط زنجیر شده است، زندان خانگی توسط فردی ناشناس لو رفت.
کد خبر: ۷۸۶۵۴
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۹        02 August 2020

 چندی پیش تصاویر منتشر شده در فضای مجازی مسئولان چینی را به خانه‌ای رساند که سالهاست پسرشان را با زنجیری بلند وصل شده به پایش نگهداری می‌کنند.

"یانگ جی" ۱۷ ساله که با نوعی مشکل ناشناخته مغزی - روانی متولد شده است از ۱۰ سال پیش تا کنون از خانه بیرون نرفته است و تمام این سال‌ها وصل به یک زنجیر بلند در فضایی کوچک حرکت کرده. پسرنوجوانی که از مشکل دردناک مغزی رنج می‌برد نزدیک به یک دهه است که توسط خانواده اش در خانه زندانی شده است.

زندان وحشتناکی که پسر بچه ۱۰ ساله در آن گرفتار است
والدین این پسر می‌گویند:بعد از ۷ سالگی دیگر نتوانستیم او را کنترل کنیم، ناپدید شدن‌های مدام و گم کردن مسیر خانه ما را مجبور به این کار کرد.

توانایی بستری کردن و درمان فرزندمان را نداشتیم برای همین تصمیم گرفتیم تا او را به این روش و دراین وضعیت نگهداری کنیم.

مشکل روانی پسر چینی عامل زندانی شدن در حیاط
پدر بزرگ "یانگ جی" او را با زنجیری که یک سر آن به پای پسرنوجوان بسته است به چاهی که وسط حیاط قرار دارد زنجیر کرده است، وضعیتی که دیدن آن هم موجب ناراحتی می‌شود.

پسر بیمار مغزی باید میان مرغ‌ها و دور از فضای داخل خانه و خانواده زندگی کند و این یکی از مواردی بود که فردی ناشناس را مجبور به گرفتن عکس‌های پنهانی از او و ارسال به مرکز مسئول شد تا کاری برای کمک و نجات صورت گیرد.
این پسر ۱۰ ساله مثل حیوانات خانگی در قل و زنجیر است! +عکس
 
برچسب ها: اطلس خبر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: