دومین تنش در فضای مجازی؛
محمود فکری که به تازگی سرمربیگری نساجی مازندران را برعهده گرفته و الحق نتایج قابل قبولی نیز کسب کرده بار دیگر اظهارنظری داشته که ممکن است در فضای مجازی واکنش های بسیاری را در بر داشته باشد.
کد خبر: ۷۸۶۱۸
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۰        01 August 2020

 محمود فکری که به تازگی سرمربیگری نساجی مازندران را برعهده گرفته و الحق نتایج قابل قبولی نیز کسب کرده بار دیگر اظهارنظری داشته که ممکن است در فضای مجازی واکنش های بسیاری را در بر داشته باشد.

ماجرای هواداران استقلال در فضای مجازی و انتقاد از محمود فکری اما از کجا آغاز شد؟ جایی که فکری به عنوان کارشناس در یکی از برنامه های تلویزیونی اعلام کرد در صورت نیمه کار ماندن مسابقات لیگ برتر این حق پرسپولیس است که به عنوان قهرمان لیگ نوزدهم معرفی شود. بعد از این اظهارنظر بود که انتقادات تند و تیزی در فضای مجازی نسبت به فکری ایجاد شد و او حتی مجبور شد کامنت های اینستاگرامش را ببندد.

فکری درباره اینکه شاید نسل جدید او را نمی‌شناسد، تصریح کرد: اتفاقا نسل جدید فکری را خوب می‌شناسد و برای شناختن لازم نیست که بازی‌ها را دیده باشد. نسل جدید با سرچ کردن در اینترنت می‌تواند بفهمد فکری برای استقلال چه کار کرده است. بحث این است که حملات و انتقاد‌ها مهندسی شده بود.

اتفاق دوم اما روز گذشته و در نشست خبری پیش از دیدار با پرسپولیس رخ داد که محمود فکری به عنوان سرمربی نساجی در این نشست خبری اعلام کرد از ترس اینکه بازهم فضای مجازی تبدیل به جنگ و جدل بابت حرف های او شود نمی تواند به دوستش یحیی گل محمدی بابت قهرمان کردن تیمش تبریک بگوید:« متاسفانه الان فضای بی احترامی در جامعه ما به وجود آمده که همه ما را اذیت می‌کند. این فضا طوری است که به من محمود فکری که ۱۴ سال در استقلال بازی کردم و سه سال به عنوان مربی در این تیم بودم، اجازه نمی‌دهند اظهارنظری درباره استقلالی بودنم بکنم یا اینکه بخواهم به دوست عزیزم یحیی گل محمدی به خاطر قهرمانی تیمش تبریک بگویم. امیدواریم فضایی را به وجود بیاوریم که فضای دوستی و رقابت سالم باشد و همه از این فضای سالم و پاک لذت ببریم».

البته محمود فکری اولین نفری نیست که با واکنش تند و احساسی کانال های تلگرامی و اینستاگرامی رو به رو می شود. همین چند روز پیش بود که پیروز قربانی نیز بابت گفتن صحبت هایی درخصوص استقلال و نقدهایی که به تیم خودش داشت توسط برخی کاربرها مواخده شده بود!

برچسب ها: اطلس خبر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: