کنایه‌های بی‌پایان مجیدی به نکونام:
استقلال تهران بعد از شروع دوباره مسابقات لیگ برتر در ایام کرونایی شرایط مساعدی ندارد و از سه بازی اخیر خود فقط یک امتیاز کسب کرده است.
کد خبر: ۷۶۵۹۲
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۵        01 July 2020
 استقلال تهران بعد از شروع دوباره مسابقات لیگ برتر در ایام کرونایی شرایط مساعدی ندارد و از سه بازی اخیر خود فقط یک امتیاز کسب کرده است.

این درحالی است که شاگردان فرهاد مجیدی می‌توانستند با پیروزی مقابل فولاد خوزستان در اهواز به رتبه دوم صعود ‌کنند و حتی شانس قهرمانی داشته باشند اما حالا با دو شکست و یک تساوی ِ اخیر نه تنها شانس قهرمانی‌شان به حداقل رسیده بلکه با قرار گرفتن در جایگاه پنجم شاید سهمیه لیگ قهرمانان فصل بعد را نیز از دست بدهند!

با این حال فرهاد مجیدی که یکی دو روز اخیر کنایه‌های غیرمستقیم عجیبی را به جواد نکونام زده بود و البته با پاسخ تند سرمربی فولاد و بهنام ابوالقاسم‌پور همراه شده بود بار دیگر در مصاحبه با سایت رسمی باشگاه به نکونام تاخته و عنوان کرده با چندبازی ملی، او را در کوچه و خیابان تحویل نمیگیرند:"  درباره محبوبیت هم کسانی حرف می‌زنند که حتی با سابقه زیاد نتوانستند در دل مردم جای بگیرند! من به این حسادت‌ها عادت کردم. سابقه داشته به ورزشگاه رفتند و کسی تشویق‌شان نکرده و بعد طلبکار شدند که چرا کسی اسم‌شان را در ورزشگاه صدا نکرده؟! به من چه ارتباطی دارد که با 200 بازی ملی در کوچه و خیابان و ورزشگاه آنطور که ادعا دارید، تحویل‌تان نمی‌گیرند؟ یا اینکه نمی‌دانم چرا اینقدر اینستاگرام من برای این آقایان مهم است؟"

گفتنی است تنش و درگیری مجیدی با نکونام به این فصل برنمی‌گردد چرا که بعد از روی کار آمدن امیرقلعه‌نویی در سال ۹۲ او اعلام کرد درصورتی که نکونام به استقلال بیاید بازوبند کاپیتانی را بر بازو خواهد بست که همین امر طبق گفته فرهاد مجیدی به مذاقش خوش نیامد و باعث شد تا ترجیح دهد در آن فصل برای استقلال به میدان نرود.

این درحالی است که بسیاری عقیده دارند مجیدی اگر حواشی پیرامون خودش و تیم را کنترل کند به احتمال فراوان روند نتیجه‌گیری تیم هم تغییر خواهد کرد.

برچسب ها: اطلس خبر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: