رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از کشف ۷۳ کیلو حشیش و دستگیری یک سوداگر مرگ خبر داد.
کد خبر: ۷۶۵۴۸
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۴        30 June 2020

سرهنگ عبدالوهاب حسنوند در تشریح خبر اظهار کرد: در رصد‌های اطلاعاتی مشخص شد یکی از قاچاقچیان حرفه‌ای قصد دارد با مراجعه به استان‌های جنوبی کشور مقادیر زیادی انواع مواد مخدر تهیه و با استفاده از یک دستگاه خودرو سواری به شهر تهران منتقل کند که بررسی موضوع در اختیار تیمی از مأموران پایگاه نهم پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ تصریح کرد: با تأیید صحت خبر و شناسایی محور‌های عبوری متهم، به دست آمد که وی با استفاده از محور مواصلاتی جنوب تهران قصد ورود به شهر تهران دارد که تیمی از مأموران پایگاه نهم با هماهنگی‌های قضائی به این محور اعزام و پس از مدتی مراقبت‌های ویژه در نهایت خودرو وی را در جاده حسن آباد شناسایی کردند.

وی با اشاره به اینکه مأموران در یک عملیات موفق خودرو متهم را متوقف کردند، ابراز داشت: در بازرسی از داخل خودرو ۷۳ کیلو حشیش،۳۴۰ گرم هروئین، یک کیلو و ۵۶۰ گرم شیشه و ۲ قبضه سلاح گرم کشف کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران در پایان خاطرنشان کرد: متهم پس از دستگیری به مقر پلیس منتقل و پس از انجام تحقیقات و بازجویی‌های تکمیلی برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.
برچسب ها: اطلس خبر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: