معاون وزیر اقتصاد گفت: پذیره‌نویسی واحد‌های صندوق قابل معامله بورسی به ارزش ۲۳ هزار میلیارد تومان با سی درصد تخفیف برای هر دارنده کدملی ایرانی قابل انجام است.
کد خبر: ۷۴۳۶۹
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۸        18 May 2020
به گفته معاون وزیر اقتصاد پذیره‌نویسی واحدهای صندوق قابل معامله بورسی به ارزش ۲۳ هزار میلیارد تومان با سی درصد تخفیف برای هر دارنده کدملی ایرانی قابل انجام است.

 

00:06 02:25


وی گفت:در حالی که واحدهای این صندوق ۱۰ هزار تومان به مردم فروخته می‌شود، ارزش هر واحد به نرخ امروز ۱۹۸۰۰ تومان است.
معاون وزیر اقتصاد اظهار داشت : هدف از فروش باقیمانده سهام این سه بانک و دوبیمه کشور ، مردمی کردن اقتصاد و بهره گیری آحاد جامعه از فرصت پیش آمده در بازار سرمایه است.
همه هم میهنان می‌توانند از این فرصت تا چهارشنبه آخرین روز اردیبهشت ماه سال جاری استفاده کنند.
خرید سهام این پنج بانک و بیمه با مراجعه حضوری به شعب بانک های سراسر کشور و یا از طریق اپلیکیشن ها و سامانه های بانکی امکانپذیر است.
در پی پذیره نویسی باقیمانده سهام بانکهای تجارت ، ملت و صادرات و بیمه های خود اتکایی امین و البرز ، برخی دلالان به فکر سواستفاده از کد ملی شهروندان حقیقی برای ثبت نام واحدهای این صندوق و فروش آنها در روزهای آینده در بازار سرمایه کشور افتاده اند.
به عبارت دیگر، واسطه ها با کسب وکالت از افراد و اجاره کارت ملی آنها و در قالب سود مشارکتی پیشنهادی به شهروندان، ثروتی بادآورده کسب می کنند. بر این اساس، برخی خبرها از اجاره 100 کد ملی توسط دلالان تنها در یک مورد حکایت می کنند که میتواند سود ۱۵۰ میلیون تومانی نصیب آنان نماید که لازم است شهروندان گرامی خود از این فرصت ارزشمند استفاده و دست دلالان و واسطه گران را از این کار کوتاه کنند.

 

متقاضیان می توانند برای ثبت نام به سایت زیر مراجعه فرمایند:

Https://etf.bsi.ir

برچسب ها: اطلس خبر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: