کرونایی‌های بسکتبالیست بهبود یافتند؛
لیگ بسکتبال امریکا معروف به NBA بزودی از سر گرفته خواهد شد.
کد خبر: ۷۴۳۲۶
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۱        17 May 2020

 لیگ بسکتبال امریکا معروف به NBA بزودی از سر گرفته خواهد شد.

این درحالی است که این مسابقات تلاش زیادی کرد تا به دلیل شیوع ویروس کرونا متوقف نشود و باتوجه به اسپانسرهای غول آسایی که از این مسابقات حمایت می کنند به صلاح نبود تا این دیدارهای مهم از امریکا متوقف شود. حتی بازیکنان سرشناس تیم های مختلف نیز با به سخره گرفتن ویروس کرونا در نشست های خبری اعلام کرده بودند حاضرند در تمامی دیدارها به میدان بروند اما ابتلای چند بازیکن سرشناس در این رقابت ها باعث شد تا سرانجام مسئولان برگزاری مسابقات NBA مجاب شوند تا این رشته همانند سایر ورزش های دنیا برای مدتی تعطیل شود.

حالا خبر خوب از کادر پزشکی تیم های مختلف رسیده که تمامی ده بازیکنی که در این لیگ مبتلا به ویروس کرونا شده اند حالشان بهبود یافته و این مسابقات می‌توانند از سر گرفته شود.

حداقل 10 بازیکن که در لیگ بسکتبال NBA حضور دارند به ویروس کرونا مبتلا شده بودند. نخستین مورد رودی گابرت، ستاره یوتا جاز بود که همین موضوع باعث شد مسابقات با تعطیلی روبرو شود.

داناوان میشل، کریستین وود و کوین دورانت و چند بازیکن دیگر در ادامه به کرونا مبتلا شدند. حالا پس از گذشت دو ماه تمام این بازیکنان بهبود یافته‌اند و مشکلی ندارند.

در حال حاضر هنوز تاریخ خاصی برای برگزاری ادامه رقابت‌ها مشخص نشده و مدیران NBA برای ادامه یا لغو مسابقات مردد هستند اما به دلیل برطرف شدن مشکل کرونا در بین بازیکنان بنظر می رسد که از سر گیری این رقابت ها دور از انتظار نباشد البته بدون حضور تماشاگران تا پایان فصل.

برچسب ها: اطلس خبر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: