در حالی پرواز تهران-مشهد هواپیمایی ایران ایرتور باید ساعت ۷:۳۰ دقیقه صبح امروز انجام می‌شد که این پرواز پس از گذشت حدود ۸ ساعت انجام نشده است.
کد خبر: ۷۰۰۰۷
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۳        14 February 2020

 پرواز شماره ۹۶۰ هواپیمایی ایران ایرتور از مقصد تهران به مبدا مشهد باید ساعت ۷:۳۰ دقیقه امروز صبح انجام می‌شد. این در حالی است که به گفته مسافران پرواز ۹۶۰ تاکنون (۱۴:۴۵ دقیقه) این پرواز انجام نشده است.

یکی از مسافران این پرواز گفت: صبح امروز پس از دریافت کارت پرواز سوار هواپیما شدیم، اما اعلام شد که به دلیل نقص فنی پرواز با تاخیر انجام خواهد شد.

وی ادامه داد:‌پس از این اتفاق، کارت پرواز را از مسافران گرفتند و اعلام شد که بروید و یک ساعت دیگر برگردید.

وی اضافه کرد: پس از یک ساعت برگشتیم که متاسفانه مسئولان ایران ایرتور در فرودگاه مهرآباد برخورد‌های ناشایستی با مسافران داشتند.

وی با اشاره به این‌که پس از حدود ۸ ساعت به ما گفته‌اند تعدادی از مسافران را با پروواز جایگزین به مشهد منتقل خواهند کرد، گفت:‌این در حالی است که هواپیمای این پرواز نیز نقص فنی دارد.

مسافر پرواز شماره ۹۶۰ هواپیمایی ایران ایرتور افزود: هر بار نسبت به تاخیر به وجود آمده و رفتار مسئولان ایران ایرتور اعتراض می‌کنیم تهدید می‌کنند که مسافران را به حراست معرفی خواهند کرد.

وی یادآور شد: طی ۸ ساعت اخیر با پیگیری‌های فراوان ساعت ۱۲:۳۰ دقیقه یک وعده صبحانه (کره و مربا) به مسافران دادند، الان هم که نزدیک ساعت ۱۵ هستیم و خبری از ناهار نیست.

وی همچنین از امضای شکایت‌نامه‌ای توسط تعدادی از مسافران پرواز تهران-مشهد ایران ایرتور برای دریافت خسارت تاخیر پرواز مذکور خبر داد.

تاخیر ۸ ساعته پرواز تهران-مشهد ایران ایرتور/ سرگردانی ۱۵۰ مسافر در فرودگاه
 
برچسب ها: اطلس خبر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: