نماینده ادوار مجلس در گفتگو با پارسینه:
یک نماینده ادوار مجلس گفت: البته سران اصلاحات بار‌ها تاکید کرده‌اند، رویکردشان قهر با صندوق رای نیست و به همین دلیل مردم را به حضور در پای صندوق‌های رای دعوت کرده‌اند.
کد خبر: ۶۹۹۳۹
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۳        13 February 2020
به گزارش پارسینه؛ ناصر قوامی، فعال سیاسی اصلاح‌طلب در گفتگو با پارسینه اظهار داشت: جبهه اصلاحات مثل همیشه آمادگی حضوری جدی در انتخابات داشت تا از این طریق در قانون‌گذاری و بحث مهم نظارت نقش‌آفرینی داشته باشد. اما متاسفانه شرایط به گونه‌ای شد که شخصیت‌های برجسته این طیف اصلا در انتخابات شرکت نکردند و حتی اصلاح‌طلبان درجه دوم و سوم هم فرصت حضور در انتخابات بدای شان فراهم نشد و بر این اساس باید گفت: جبهه اصلاحات را غایب بزرگ انتخابات مجلس یازدهم است.

نماینده ادوار مجلس در اظهار داشت: حالا که شرایط اجازه مشارکت جدیِ انتخاباتی به جریان اصلاحات نداده است، آن‌ها باید همه چیز را به مردم واگذار کنند. البته سران اصلاحات بار‌ها تاکید کرده‌اند، رویکردشان قهر با صندوق رای نیست و به همین دلیل مردم را به حضور در پای صندوق‌های رای دعوت کرده‌اند.

قوامی افزود: البته در تهران و بعضی از شهرستان‌ها چهره‌هایی از جبهه اصلاحات هستند که شانس رای آوردن دارند. به همین دلیل قرار بر حمایت از این چهره‌ها گذاشته شده است. البته این به معنی حمایت از لیست به مانند سال ۹۴ نیست.

ناصر قوامی در پایان صحبت‌هایش گفت:‌ای کاش وضعیت به گونه‌ای بود که اصلاح‌طلبان می‌توانستند با رقیب اصولگرای خود وارد رقابتی جدی باشند. در اینصورت هم شاهد انتخاباتی پر شور و با رای‌های بالا می‌شدیم و هم اینکه مجلسی کوشا و کاردان برای دوره یازدهم قوه مقننه مسئولیت مهم قانون‌گذاری و نظارت را برعهده می‌گرفت.
برچسب ها: اطلس خبر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: