قیمت طلای ۱۸عیار در بازار تهران امروز به ۵۱۹ هزار و ۲۰۰ تومان، قیمت طلای ۲۴عیار ۶۹۲ هزار و ۳۰۰ تومان و هر مثقال طلا ۲ میلیون و ۲۵۱ هزار تومان رسید. همچنین سکه تمام‌‌بهار آزادی در بازار تهران امروز ۵ میلیون و ۸۸ هزار تومان معامله شد.
کد خبر: ۶۹۹۱۱
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۱        12 February 2020
امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید  ۵ میلیون و ۸۸ هزار تومان و قیمت سکه بهار آزادی طرح قدیم ۵ میلیون و ۷۰ هزار تومان است.

در بازار آزاد قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان، قیمت ربع‌سکه یک‌میلیون و ۵۹۰ هزار تومان و قیمت سکه گرمی ۹۳۰ هزار تومان فروخته می‌شود. قیمت طلای ۱۸ عیار هم ۵۱۹ هزار و ۲۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازار‌های جهانی با قیمت ۱۵۶۵ دلار معامله می‌شود.

همچنین در بازار سبزه‌میدان،  قیمت طلای ۲۴ عیار ۶۹۲ هزار و ۳۰۰ تومان و قیمت هر مثقال طلا ۲ میلیون و ۲۵۱ هزار تومان تعیین شده است.

هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت درهم امارات ۳ هزار و ۸۳۸ تومان، یورو  ۱۵ هزار و ۱۰۰ تومان و قیمت پوند انگلیس ۱۸ هزار و ۱۰۵ تومان تعیین شده و به‌فروش می‌رسد.

صرافی‌های بانک‌ها امروز چهارشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم  ۱۳ هزار و ۶۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۳ هزار و ۳۰۰ تومان خریداری می‌کنند، بر همین اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها ۱۵ هزار و ۱۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۴ هزار و ۸۰۰ تومان است.

نوع

قیمت لحظه

قیمت دلار

۱۳ هزار و ۶۰۰تومان

قیمت یورو

۱۵ هزار و ۱۰۰ تومان

قیمت پوند

۱۸ هزار و ۱۰۵ تومان

قیمت درهم امارات

۳هزار و ۸۳۸ تومان

قیمت سکه بهار آزادی

۵ میلیون و ۷۰ هزار تومان

قیمت سکه طرح جدید

۵ میلیون و ۸۸ هزار تومان

قیمت نیم سکه

۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان

قیمت ربع سکه

یک میلیون و ۵۹۰ هزار تومان

قیمت سکه گرمی

۹۳۰ هزار تومان

قیمت گرم طلای 18

۵۱۹ هزار و ۲۰۰ تومان

قیمت گرم طلای 24

۶۹۲ هزار و ۳۰۰ تومان

قیمت هرمثقال طلا

۲ میلیون و ۲۵۱ هزار تومان

قیمت هرانس طلادلار

۱۵۶۵ دلار

قیمت پلاتیندلار

۹۷۲.۴ دلار

قیمت انس نقرهدلار

۱۷.۵۳ دلار

برچسب ها: اطلس خبر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: