عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در گفتگو با پارسینه:
یک نماینده مجاس تاکید کرد: کمافسابق دولت انسجام بودجه‌ای را حفظ کرده است و بودجه در یک محدوده ۲۲ تبصره و ردیف‌ها است. همچنین دولت تمام تلاشش را برای ارائه بودجه عملیاتی به کار گرفت و بودجه ۹۹ عملیاتی است. این هم کوششی در جهت تحقق قانون برنامه از سوی دولت محسوب می‌شود. اساسا بودجه یک چیز زشت و زیباست و نمی‌توان تمام آن را تخطئه و یا همه آن را تایید کرد.
کد خبر: ۶۸۶۰۱
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۷        15 January 2020
به گزارش پارسینه؛علیرضا محجوب نماینده تهران و عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارسینه، با اشاره به فشار‌ها برای رد بودجه ۹۸، گفت: این فشار‌ها قبل از تصویب بودجه وجود دارد، اما معمولا کلیات بودجه در مجلس رای می‌آورد.

اما ارسال پیامک به نمایندگان برای رد بودجه مناسب نیست
 
او با اشاره به ارسال پیامک برای رد بودجه ۹۸، ادامه داد: دلایل مخالفان بودجه ۹۹ متفاوت است، اما ارسال پیامک‌های به نمایندگان برای رد کلیات بودجه مناسب نیست. علاوه بر این ارسال پیامک برای تغییر نظر نمایندگان چندان موثر نیست و اثر اساسی در رای نمایندگان ندارد.

این نماینده مجلس تاکید کرد: بودجه جهات مثبت و منفی دارد. در شرایط کنونی باید بودجه کوچکتر بود و سهم برخی از بخش‌ها کوچک می‌شد که این اتفاق نیفتاده است. افزایش بودجه عمومی کشور ۸ درصد بوده و نشان از یک قدم مثبت از باب کمتر هزینه کردن است. اما نسبت تولید ناخالص داخلی و بودجه نسبت بالایی است.

دولت انسجام بودجه را حفظ کرده است

محجوب به دیگر نکات مثبت بودجه سال آینده اشاره کرد و گفت: کمافسابق دولت انسجام بودجه‌ای را حفظ کرده است و بودجه در یک محدوده ۲۲ تبصره و ردیف‌ها است. همچنین دولت تمام تلاشش را برای ارائه بودجه عملیاتی به کار گرفت و بودجه ۹۹ عملیاتی است. این هم کوششی در جهت تحقق قانون برنامه از سوی دولت محسوب می‌شود. اساسا بودجه یک چیز زشت و زیباست و نمی‌توان تمام آن را تخطئه و یا همه آن را تایید کرد.
برچسب ها: اطلس خبر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: