وزارت ورزش تایید کرد؛
سخنگوی وزارت ورزش اعلام کرد سیاست کلی، حمایت از مربیان داخلی است. با وضعیت موجود پس باید قید حضور مربیان خارجی را بخصوص در تیم های دولتی زد.
کد خبر: ۶۸۳۸۳
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۳        11 January 2020

به گزارش پارسینه؛ سخنگوی وزارت ورزش اعلام کرد سیاست کلی، حمایت از مربیان داخلی است.  با وضعیت موجود پس باید قید حضور مربیان خارجی را بخصوص در تیم های دولتی زد.

با این وصف به نظر می‌رسد پرسپولیس که حالا باید بحران مالی یک میلیون دلاری خود با برانکو ایوانکوویچ را نیز حل کند، بعید است که با این شروط موافقت کرده و این سرمربی را به ایران برگردانند. از قرار معلوم قرارداد نیز طوری بسته شده که پرسپولیس می‌تواند با حداقل هزینه قرارداد با کالدرون را فسخ کند. اگرچه چالش مهم‌تر انتخاب فرد تازه به جای این سرمربی آرژانتینی است که باوجود چهار شکست در نیم فصل اول، سرخ ها را در صدر جدول لیگ برتر قرار داده است. این شایعات تازه در شرایطی منتشر شده که باتوجه به رویه و رفتار باشگاه از زمان صحبت های کالدرون و خروج این مربی از ایران، هواداران تا حد خیلی زیادی حق را به کالدرون داده و علیه مدیرعامل و سرپرست تیم موضع گرفته‌اند. پرسپولیسی ها ابتدا از در انکار مسائل وارد قضیه شدند و بعد از مدتی با پذیرش اتفاقات سعی در حل و فصل ماجرا با سیاست انفعالی گرفتند اما سخت‌گیری های کالدرون هرگز به پایان نرسید و اکنون این موضوع وارد فاز جدیدی شده که حالا پذیرش آن از دست باشگاه پرسپولیس خارج است.

از صحبت های اخیر معاونت ورزش قهرمانی و همچنین پستی که مازیار ناظمی در توییتر خود منتشر کرده نیز می‌شود این برداشت را کرد که همانطور که در استقلال یک مربی ایرانی هدایت کار را در دست گرفته و تیم ملی نیز به یک سرمربی ایرانی خواهد رسید، پرسپولیس نیز در همین مسیر قرار دارد؛ مسیر قطع همکاری با کالدرون. گابریل کالدرون هافبک تیم آرژانتین در جام جهانی ۱۹۹۰ و همبازی مارادونا که شاید در واکنش به این خبر، شاید مطلب جدیدی را در اینستاگرام خود پست کند. گفته می‌شود تا ۲۴ ساعت آینده تکلیف نیمکت پرسپولیس مشخص شده و به احتمال بسیار زیاد، یک مربی ایرانی جانشین کالدرون خواهد شد.

برچسب ها: اطلس خبر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: