معاون اول رییس جمهوری با اشاره به حوادث اخیر و فرا رسیدن روز دانشجو نوشت: همه ما مسئولان وظیفه داریم ضمن ترمیم و جبران رنج‌ها و خسارت‌ها، برای رفع نگرانی‌های جامعه و تقویت سرمایه اجتماعی و افق گشایی برای آینده‌ای بهتر بکوشیم و سازوکار‌های لازم را برای اعمال حق اعتراض مردم تمهیدکنیم.
کد خبر: ۶۶۹۶۹
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۱        06 December 2019
اسحاق جهانگیری امروز جمعه در حساب کاربری خود در توییتر با اشاره روز دانشجو در حساب توئیتری خود نوشت: فردا روز دانشجو است؛ روزی که یادآور مسئولیت تاریخی یک نسل آگاه و تاثیرگذار است. این روز که تعلق به همه دانشجویان عزیز کشورمان دارد، گرامی باد.

وی با بیان اینکه «امسال دانشجویان ما در شرایطی خاص به استقبال این روز می‌روند که کشور روز‌های تلخی را سپری کرده است» افزود: «همه ما همچنان متاثر از حوادث اخیر هستیم که خسارت‌های ناگوار مادی و معنوی به جا گذاشت و عمیقا متاسف از جان باختن جمعی از مردم و حافظین امنیت.»

معاون اول رییس جمهوری نوشت: «همه ما مسئولان در قوای سه گانه و نخبگان کشور وظیفه داریم ضمن ترمیم و جبران رنج‌ها و خسارت ها، برای رفع نگرانی‌های جامعه و تقویت سرمایه اجتماعی و افق گشایی برای آینده‌ای بهتر بکوشیم و سازوکار‌های لازم را برای اعمال حق اعتراض مردم تمهیدکنیم.»
برچسب ها: اطلس خبر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: