بیانیه مشکوک فدراسیون فوتبال؛
تیم ملی ایران و البته فدراسیون فوتبال روزهای پرتنشی را پشت سر می گذارند. از یک سو مارک ویلموتس بعد از شکست تیم ملی مقابل عراق به ایران بازنگشت تا شایعه فسخ قرارداد او جدی تر از قبل مطرح شود. از سوی دیگر فدراسیون فوتبال نیز نمی تواند تصمیم قاطعی در این باره اتخاذ کند که حالا قرار است چه سرنوشتی برای ایران رقم بخورد.
کد خبر: ۶۶۸۷۷
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۶        04 December 2019

به گزارش سرویس ورزشی پارسینه؛ تیم ملی ایران و البته فدراسیون فوتبال روزهای پرتنشی را پشت سر می گذارند. از یک سو مارک ویلموتس بعد از شکست تیم ملی مقابل عراق به ایران بازنگشت تا شایعه فسخ قرارداد او جدی تر از قبل مطرح شود. از سوی دیگر فدراسیون فوتبال نیز نمی تواند تصمیم قاطعی در این باره اتخاذ کند که حالا قرار است چه سرنوشتی برای ایران رقم بخورد.

در هر صورت ویلموتس آنقدر عصبانی است که حتی باوجود دریافت مبلغ قابل توجهی از قراردادش تا پایان فروردین ماه سال بعد باز هم به ایران برنگشت و با انتشار توییتی در صفحه توییتر خود نشان داد که تا چه حد اختلاف نظر با فدراسیون فوتبال ایران دارد:« شرایط عادی نیست و اصلا از اتفاقات رخ داده راضی نیستم و سایر کار را به وکیلم سپرده ام». این بخشی از توییت سرمربی تیم ملی ایران است که احتمالا باید او را «سرمربی سابق تیم ملی ایران» بنامیم. مربی بلژیکی که با رمز «فوتبال تهاجمی» به ایران امد در بدو ورود نتایج قابل قبولی نیز کسب کرد حالا در بن بست تاریکی قرار گرفته است و به احتمال فراوان با فسخ قراردادش با فدراسیون به تیمی بلژیکی خواهد رفت.

فدراسیون فوتبال اما به جای بررسی و روشن کردن این بحران، بیانیه ای صادر کرده تا ثابت کند قرارداد ویلموتس آنطور که رسانه ها می‌گویند هم بالا نیست. بخشی از این بیانیه تکذیب رقم قرارداد سه میلیون دلاری با ویلموتس است:

اعلام رقم ۳ میلیون دلاری به عنوان مبلغ قرارداد آقای مارک ویلموتس بدینوسیله تکذیب و به صورت ‌کامل رد می شود‌. فدراسیون فوتبال مبلغ و مزایای قرارداد آقای ویلموتس و کادر فنی خارجی وی و همچنین سایر هزینه های مرتبط با فعالیت ایشان را تا زمانی که در ایران حضور داشته اند پرداخت کرده است‌.

برچسب ها: اطلس خبر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: