مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان فارس اعلام کرد : بر اثر انحراف خودروی پراید سرویس مدرسه در شیراز صبح روز چهارشنبه ۵ دانس آموز مصدوم شدند.
کد خبر: ۶۶۸۶۴
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۲        04 December 2019

این حادثه بامداد امروز چهارشنبه در خیابان  باهنر جنوبی شیراز رخ داد و بر اثر  انحراف خودروی پراید سرویس مدرسه ۵ دانش آموز مصدوم شدند ، مصدومان این حادثه با ۲ دستگاه خودروی آمبولانس به بیمارستان مسلمین شیراز منتقل شدند.

حال عمومی این دانش آموزان پسر که ۱۰ ساله و ۸ ساله هستند مطلوب و خوب گزارش شده است.

علت این حادثه از سوی ماموران راهنمایی رانندگی هنوز اعلام نشده است.

 افزایش ۱۸ درصدی حوادث ترافیکی استان فارس در آبان سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته در گزارش  مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز به ثبت رسیده است .

در این بازه زمانی، در سامانه اورژانس فارس، ۱۹ هزار و ۳۲۰ ماموریت از سوی تیم های امدادی اورژانس فارس انجام شده که چهار هزار و ۲۱۵ مورد مربوط به حادثه ترافیکی بوده  و از این تعداد، دو هزار و ۵۹۵ مورد مربوط به حوادث ترافیکی شهری و یک هزار و ۶۲۰ مورد نیز مربوط به حوادث ترافیکی جاده ای به ثبت رسیده است.

بر این اساس دو هزار و ۷۰۴ مورد در حوادث ترافیکی شهری و دو هزار و ۱۲۳ مورد در حوادث ترافیکی جاده ای در استان فارس طی یکماه مصدوم شدند که این آمار به ترتیب هشت درصد و ۱۵ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش داشته است.

همچنین در ماه گذشته، ۵۵ مورد در حوادث ترافیکی استان فارس  جان خود را از دست داده اند که این آمار نسبت به مدت مشابه سال گذشته، ۱۰ درصد افزایش داشته است،  یک هزار و ۴۰۱ مصدوم پس از اقدامات درمانی در محل حادثه به صورت سرپایی درمان و سه هزار و ۴۲۷ مصدوم برای ادامه روند درمانی خود به مراکز درمانی استان منتقل شدند.

برچسب ها: اطلس خبر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: