قیمت سکه تمام‌‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۴میلیون و ۴۰۶ هزار تومان، طلای ۱۸عیار هم ۴۴۱هزار و ۴۰۰ تومان و قیمت دلار در بازار آزاد به ۱۲هزار و ۷۰۰ تومان رسیده است.
کد خبر: ۶۶۸۱۱
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۶        03 December 2019

 امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۴۰۶ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۳۲۰ هزار تومان معامله می‌شود.

در بازار آزاد هر قطعه نیم‌سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۳۳۸ هزار تومان، ربع‌سکه یک‌میلیون و ۵۰۹ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۸۸۹ هزار تومان فروخته می‌شود.  قیمت طلای ۱۸ عیار هم ۴۴۱ هزار و ۴۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازار‌های جهانی با قیمت ۱۴۶۱ دلار معامله می‌شود.

همچنین در بازار سبزه‌میدان،  قیمت طلای ۲۴ عیار ۵۸۸ هزار و ۵۰۰ تومان، هر مثقال طلا یک میلیون و ۹۱۲ هزار تومان تعیین شده است.

هم‌اکنون قیمت دلار در بازار آزاد ۱۲ هزار و ۷۰۰ تومان، قیمت درهم امارات ۳ هزار و ۴۸۴ تومان و قیمت پوند انگلیس ۱۶ هزار و ۴۳۰ تومان تعیین شده و به‌فروش می‌رسد.

صرافی‌های بانک‌ها امروز سه‌شنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۲ هزار و ۴۰۰ تومان خریداری می‌کنند، بر همین اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها ۱۳ هزار و ۷۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۳ هزار و ۶۰۰ تومان است.

نوع

قیمت لحظه

قیمت دلار

۱۲ هزار و ۵۵۰ تومان

قیمت یورو

۱۳ هزار و ۷۵۰تومان

قیمت پوند

۱۶ هزار و ۴۳۰ تومان

قیمت درهم امارات

۳ هزار و ۴۸۴ تومان

قیمت سکه بهار آزادی

۴ میلیون و ۳۲۰ هزار تومان

قیمت سکه طرح جدید

۴ میلیون و ۴۰۶ هزار تومان

قیمت نیم سکه

۲ میلیون و ۳۳۸ هزار تومان

قیمت ربع سکه

یک میلیون و ۵۰۹ هزار تومان

قیمت سکه گرمی

۸۸۹ هزار تومان

قیمت گرم طلای ۱۸

۴۴۱ هزار و ۴۰۰ تومان

قیمت گرم طلای ۲۴

۵۸۸ هزار و ۵۰۰ تومان

قیمت هرمثقال طلا

یک میلیون و ۹۱۲ هزار تومان

قیمت هرانس طلادلار

۱۴۶۱دلار

قیمت پلاتیندلار

۸۹۸ دلار

قیمت انس نقرهدلار

۱۶.۹۶دلار

برچسب ها: اطلس خبر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: