ویلموتس اما بعد از این شکست هم به ایران نیامد و به کشورش بازگشت تا نشان دهد از رفتار و بدقولی های فدراسیون باوجود دریافت مطالبات مالی بشدت شاکی است و قصد ندارد به این راحتی ها به توافق برای ادامه همکاری برسد.
کد خبر: ۶۶۸۰۹
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۸        03 December 2019

وضعیت تیم ملی فوتبال ایران بعد از شکست مقابل عراق در ورزشگاه امان اردن به حالتی بحرانی تبدیل شده است. ویلموتس که پیش از تقابل با عراق به دلیل عدم دریافت مطالبات مالی خود و دستیارانش قهر کرده بود بعد از دریافت حقوق خود تا پایان فروردین 98 به ایران آمد و با برگزاری یک جلسه تمرینی، تیم را به اردن برد و با حساب دو بر یک به حریف باخت.

ویلموتس اما بعد از این شکست هم به ایران نیامد و به کشورش بازگشت تا نشان دهد از رفتار و بدقولی های فدراسیون باوجود دریافت مطالبات مالی بشدت شاکی است و قصد ندارد به این راحتی‌ها به توافق برای ادامه همکاری برسد.

مهدی تاج که بامداد شنبه از تهران عازم هنگ کنگ شده بود تا در مراسم معرفی برترین‌های آسیا شرکت کند، پس از این مراسم مستقیماً از هنگ‌کنگ عازم استانبول شد. طی روزهای گذشته مباحث و حاشیه‌های مختلف درباره مارک ویلموتس و مشکلاتش با فدراسیون فوتبال ایران مطرح شده است و حتی عنوان شده بود قرار است جلسه‌ای میان سرمربی تیم ملی و رئیس فدراسیون فوتبال برگزار شود.

حالا با سفر مهدی تاج به استانبول به نظر می‌رسد این سفر برای برگزاری جلسه با مارک ویلموتس برنامه‌ریزی شده تا بلکه طی روزهای آینده مشکلات طرفین حل شود. البته در این بین صحبت از مذاکره فدراسیون فوتبال با گزینه‌های دیگر برای قبول هدایت تیم ملی فوتبال ایران مطرح شده است که سفر مهدی تاج به استانبول شاید هم برای مذاکره با یکی از این گزینه‌ها ترتیب داده شده باشد.

برچسب ها: اطلس خبر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: