در صورت غیبت هم می‌توانی بهترین بازیکن آسیا شوی!
نگاه اکثر فوتبالدوستان به جایزه برترین بازیکن سال آسیا است که علیرضا بیرانوند به هنگ کنک سفر کرده تا شانسش را در این زمینه محک بزند.
کد خبر: ۶۶۷۳۳
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰        02 December 2019

مراسم برترین‌های فوتبال و فوتسال آسیا در سال ۲۰۱۹ قرار است امروز (دوشنبه) در هنگ‌کنگ به انجام برسد و بهترین‌های هر بخش مشخص شوند. هنوز نمی‌توان با قطعیت درباره برنده‌ها صحبت کرد و اینکه نمایندگان ایران در بخش‌های بهترین مربی زن، بهترین فوتبالیست سال، بهترین بازیکن آسیایی لژیونر، بهترین فوتسالیست سال و جایزه الهام‌بخش فدراسیون‌ها جایزه نخست را کسب خواهند کرد یا خیر.

مهدی جاوید برای فوتسال بیشترین شانس را برای تصاحب بهترین بازیکن این رشته دارد اما نگاه اکثر فوتبالدوستانه به جایزه برترین بازیکن سال آسیا است که علیرضا بیرانوند به هنگ کنک سفر کرده تا شانسش را در این زمینه محک بزند. در این راه، بیرانوند بازیکن قدری چون اکرم عفیف بازیکن باشگاه السد و تیم ملی قطر را در کنار خود دارد. اکرم عفیف سال بسیار خوبی را از لحاظ ورزشی سپری کرد و با 21 سال سن توانست با تیم ملی قطر به مقام قهرمانی جام ملت های اسیا برسد و بزرگترین افتخار دوران ورزشی خود را کسب کند همچنین با السد تا نیمه نهایی لیگ قهرمانان اسیا صعود کرد که اگر اشتباهات مرگبار داور عمانی نبود چه بسا به جای الهلال عربستان این تیم بود که فینالیست چمپیونز لیگ شده بود.

بیرانوند نیز در سال 2018 با درخشش در جام جهانی روسیه و همچنین کسب دو جام قهرمانی در سال 2019 با پرسپولیس روند صعودی خود را از لحاظ فنی با پرسپولیس طی کرد و به همین دلیل امسال جزو سه نامزد نهایی لیست برترین های اسیا قرار گرفت.

مراسم برترین‌های فوتبال و فوتسال آسیا در سال ۲۰۱۹ قرار است (دوشنبه) در هنگ‌کنگ به انجام برسد و بهترین‌های هر بخش مشخص شوند. هنوز نمی‌توان با قطعیت درباره برنده‌ها صحبت کرد و اینکه نمایندگان ایران در بخش‌های بهترین مربی زن، بهترین فوتبالیست سال، بهترین بازیکن آسیایی لژیونر، بهترین فوتسالیست سال و جایزه الهام‌بخش فدراسیون‌ها جایزه نخست را کسب خواهند کرد یا خیر.

برچسب ها: اطلس خبر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: