نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت راه و شهرسازی متعهد شده در سال جاری ۲ هزار کیلومتر راه روستایی احداث کند که تاکنون ۹۲۰ کیلومتر آن احداث و ۱۲۰ کیلومتر آسفالت شده است.
کد خبر: ۶۵۷۲۳
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۰        10 November 2019

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی در تشریح نشست روز یکشنبه فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی با حضور محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: براساس گزارش ارائه شده در این نشست؛ وزارت راه و شهرسازی متعهد شده در سال جاری ۲ هزار کیلومتر راه روستایی احداث کند که تاکنون ۹۲۰ کیلومتر آن احداث و ۱۲۰ کیلومتر آسفالت شده است.

استان‌های محروم در احداث راه‌های روستایی اولویت دارند

وی ادامه داد: براساس نرخ توسعه یافتگی و شاخص‌های استخراج شده راه‌های روستایی در استان‌ها احداث و تکمیل می‌شوند که استان‌های محروم در اولویت قرار دارند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه نمایندگان حاضر در این نشست اعتراضاتی در خصوص عزل و نصب‌ها و توزیع ناعادلانه قیر در استان‌ها اعتراضاتی داشتند، اضافه کرد: وزیر اعلام کرد که انتصابات در حال نظام‌دهی است تا برخی اعمال نفوذها به حداقل ممکن برسد.

جعفرزاده با تاکید بر اینکه برخی اصلاح ساختارها برای رفع مشکلات بین ادارات کل راه و شهرسازی و سازمان‌های حمل و نقل در دستور کار وزارت راه و شهرسازی قرار دارد، عنوان کرد: نمایندگان همچنین اعتراضاتی درخصوص توزیع ناعادلانه ناوگان حمل و نقل داشتند.

برچسب ها: اطلس خبر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: