توهین زشت مجری صداوسیما به علی دایی:
این صحبت‌های زشت مجری با واکنش تند دایی همراه شد و در فضای مجازی نیز بعد از مدت‌ها این مساله پررنگ شد.
کد خبر: ۶۴۴۹۹
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۷        16 October 2019

 صبح دیروز در یکی از برنامه‌های زنده شبکه سه سیما موضوعی درخصوص شکسته شدن رکورد علی دایی توسط کریس رونالدو مطرح شد که با واکنش و بیان عجیب جملات توسط مجری این برنامه علیه علی دایی شوک عجیبی را به هواداران دایی وارد کرد.

در روزهایی که رونالدو با بازی مقابل تیم‌های درجه ۳ و ۴ اروپا در حال نزدیک شدن به رکورد دایی است مجری یکی از برنامه‌های زنده تلویزیون اعلام کرد دوستانی هستند که با دریافت ۵ میلیون تومان سن شناسنامه ای هر فردی را کوچک می‌کنند و با توجه به اینکه آقای دایی کاسب منصفی هم هستند می‌توانند از تیم نوجوانان به عنوان بازیکن کارشان را دوباره اغاز کنند!

این صحبت‌های زشت مجری با واکنش تند دایی همراه شد  و در فضای مجازی نیط بعد از مدت‌ها این مساله پررنگ شد.

علی دایی اما ظهر دیروز بعد از پخش صحبت های مجری، واکنش تندی نسبت به این اظهارنظر زشت داشت:"بهتر است این آقا، دوستانش را معرفی کند. ما مگر نمی‌گوییم با فساد مبارزه می‌کنیم، متاسفانه این هم یک فسادی است که در صدا و سیما به آن دامن می‌زنند. من تنها خواهشی که از آقای رئیسی دارم این است که به این موضوع ورود کند و مسئله را پیگیری کند و آقایی که چنین صحبت‌هایی را مطرح کرده و گفته "با ۵ میلیون تومان سن شناسنامه‌ای را تغییر می‌دهد" را به قوه قضاییه ببرند و از او سوال کنند. یک بار باید در نظام سالم سازی شروع شود و چه بهتر که در تلویزیونی که این مسائل مطرح می‌شود کار سالم سازی انجام شود، مطمئنا مردم می‌فهمدند قوه قضاییه با فساد مبارزه می‌کند، اما متاسفانه خیلی راحت فساد را در تلویزیون هم رواج می‌دهند"!

پیشتر علی دایی در زمانی که سرمربی سایپا بود مصاحبه با خبرنگارهای صدا و سیما را تحریم کرده بود.

برچسب ها: اطلس خبر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: