رئیس پلیس‌راه ایلام بابیان اینکه حجم تردد خودروهای ورودی به ایلام قابل توجه است، گفت: باوجود این ازدحام جمعیت و تردد فراوان، خوشبختانه با تلاش صورت گرفته، راه‌ها باز هستند.
کد خبر: ۶۴۲۷۳
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۷        12 October 2019

سرهنگ علی همتی زاده بابیان اینکه حجم بالای ترددها در سطح محورهای ایلام به‌خصوص محورهای ارتباطی استان به سمت دروازه عتبات عالیات، به‌صورت بسیار بالا در جریان است، تأکید کرد: باوجوداین ترافیک، تمام محورهای مواصلاتی باز هستند و تردد در آن‌ها در جریان است.

وی افزود: تمام ترددها تحت نظارت مجموعه پلیس‌راه است و همه واحدهای گشتی حضور بسیار خوبی در سطح معابر و همچنین راه‌ها دارند.

رئیس پلیس‌راه ایلام بیان کرد: دوربین‌های پایش تصویری فعال است و تمهیدات لازم برای پیشگیری از گره‌های ترافیکی و وقوع تصادفات انجام می‌شود تا شاهد بهترین خدمات به زائران باشیم. 

همتی‌زاده گفت: آمار ترددها در ایلام طی روز چهارشنبه بی‌سابقه بود و نزدیک به ۲۸۸ هزار نفر تردد از مرز بین‌المللی مهران رسید لذا با توجه به اینکه محور ایلام به سمت مهران گنجایش این تردد را نداشت محدودیت‌های ترافیکی اعمال شد که تا روز جمعه ادامه داشت و خوشبختانه در شامگاه آدینه این امر مدیریت شد.

وی افزود: اقداماتی را از طریق فرمانداران و مسئولان استان ایلام انجام دادیم تا حجم ترافیک که به سمت یک شهرستان کوچک در جریان است، مهار شود و برای روزهای آتی که بیشترین حجم تردد را شاهد هستیم زائران به مشکل برنخورند.

برچسب ها: اطلس خبر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: