خطر بیخ گوش آبی‌های تهران؛
در هر صورت مشخص نیست مدیران باشگاه استقلال و اعضای هیات مدیره آن چه خوابی برای این تیم دیده اند اما در هر صورت تیم مردمی استقلال در آستانه حذف از لیگ قهرمانان آسیایی قرار دارد که موفقیت در این تورنمنت بزرگ می تواند آوردگاه مالی بسیار خوبی برای آبی های تهران داشته باشد.
کد خبر: ۶۳۰۴۰
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۰        11 September 2019

اطلس‌خبر به نقل از پارسینه:

  باشگاه استقلال قرار بود طبق مهلتی که کمیته بدوی صدور مجوز سازمان لیگ داده بود، بدهی‌های خود را تعیین تکلیف کند. در همین راستا، اعضای هیئت مدیره و امیرحسین فتحی، مدیرعامل باشگاه استقلال در اظهارات خود تأکید کرده بودند که پیگیر این موضوع بوده و اجازه نخواهند داد که باشگاه استقلال با مشکلی مواجه و از حضور در لیگ قهرمانان آسیا محروم شود.

پیگیری‌ها اما نشان می‌دهد که باشگاه استقلال هنوز با طلبکارانش تسویه حساب نکرده یا توافقی برای پرداخت بدهی‌ها صورت نداده است. ضمن اینکه پولی که در حساب باشگاه بود، به جای اینکه صرف تسویه حساب با طلبکاران شود، به بازیکنان فعلی داده شده است تا بخشی از رقم قراردادشان پرداخت شود. این روزها مدیرعامل استقلال هم برای سفر شخصی راهی دبی شده و این در حالی است که باشگاه استقلال تا امروز (چهارشنبه) فرصت داشت، تکلیف بدهی‌های خود را مشخص کند.

کنفدراسیون فوتبال آسیا تا 31 آگوست به باشگاه‌های ایرانی مهلت داده بود تکلیف بدهی‌های خود را مشخص کنند که فدراسیون فوتبال و کمیته بدی چند روز دیگر نیز به باشگاه‌ها فرصت دادند. با این شرایط، مشخص نیست که سرنوشت استقلال برای حضور در فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا چه خواهد شد.

در هر صورت مشخص نیست مدیران باشگاه استقلال و اعضای هیات مدیره آن چه خوابی برای این تیم دیده اند اما در هر صورت تیم مردمی استقلال در آستانه حذف از لیگ قهرمانان آسیایی قرار دارد که موفقیت در این تورنمنت بزرگ می تواند آوردگاه مالی بسیار خوبی برای آبی های تهران داشته باشد. با توجه به بحران ارزی که اکثر تیم های ایرانی دارند حضور در این رقابت ها امتیاز بزرگ مالی را نصیب آنها خواهد کرد تا بدهی خود به بازیکنان و مربیان سابق خود را تسویه کنند. اما مدیران ما در بزنگاه ثابت کردند که نمی توانند تصمیمات درستی اتخاذ کنند و در لحظه ای که کار از کار گذشته دست به کار می شوند تا اشتباه را جبران کنند.

برچسب ها: اطلس خبر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: