معاون امور هماهنگی استانداری تهران با اشاره به اینکه تا ۹ ماه آینده تمامی مسکن‌های مهر واگذار می‌شوند گفت: موانع پیش روی شهر‌های جدید پرند و پردیس را حل کرده ایم و هیچ بهانه‌ای برای تأخیر در اتمام مسکن‌های مهر وجود ندارد.
کد خبر: ۶۲۲۲۷
تاریخ انتشار: ۰۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۹        23 August 2019
محمد تقی زاده درباره اتمام پروژه مسکن مهر در استان تهران اظهار داشت: حدود ۵۰ هزار واحد مسکن مهر در پرند و پردیس باقی مانده است که براساس برنامه زمانبندی شرکت شهر‌های جدید تا ۹ ماهه آینده و در نیمه اول سال آینده پرونده مسکن مهر در استان تهران بسته می‌شود.

وی ادامه داد: استانداری تهران حمایت‌های لازم را برای تکمیل پروژه‌های مسکن مهر داشته است و شرکت‌های شهر جدید هم متعهد شدند که به تعهداتشان عمل کنند.

تقی زاده بیان داشت: تا کنون چندین جلسه شورای مسکن برای حل مشکلات مسکن مهر در استان تهران برگزار شده است و مصوبات خوبی برای سرعت دادن به روند تکمیل پروژه مسکن مهر داشته ایم.

معاون امور هماهنگی استانداری تهران بیان داشت: مابه التفاوت قیمت تمام شده مسکن مهر نسبت به سال ۹۳ افزایش یافته است و بدلیل نوسانات قیمت ارز اتمام مسکن‌های مهر با کمی تاخیر همراه بود.

وی گفت: در این مدت شاهد افزایش قیمت مصالح ساختمانی و تأسیسات بوده ایم که یکی دیگر از دلایل تاخیر در اتمام مسکن‌های مهر بوده است.

تقی زاده افزود: در شورای مسکن استان تهران دغدغه‌ها و موانع پیش روی شهر‌های جدید پرند و پردیس را حل کرده ایم و در حال حاضر هیچ بهانه‌ای برای تاخیر در اتمام مسکن‌های مهر وجود ندارد.
برچسب ها: اطلس خبر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: