سهراب مرادی جراحی نمی‌شود؛
طبق وعده پزشک ایرانی مقیم آلمان سهراب مرادی بدون جراحی برای المپیک آماده می شود.
کد خبر: ۶۱۷۶۴
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۹        13 August 2019

در حالی که سهراب مرادی با مصدومیت چند باره از ناحیه کتف و شانه مواجه شد، چند هفته قبل به آلمان رفت تا در بیمارستانی در هانوفر زیر نظر دکتر امینی آسیب دیدگی خود را درمان کند.

سهراب مرادی در آلمان به سر می برد، اما پزشک معالج او چند روز قبل در تهران حاضر شد و هم به کمیته ملی المپیک رفت و هم در فدراسیون وزنه برداری حاضر شد.

صالحی امیری، رییس کمیته ملی المپیک در واکنش به شایعاتی که درباره جراحی سهراب مرادی شنیده می شود، گفته است: «برای سهراب مرادی قهرمانمان که اکنون در آلمان است طلب شفا دارم. روز شنبه با پزشک ایشان جلسه‌ای داشتم و از وضعیت سهراب خیلی راضی بود. ایشان قول داد سهراب را بدون جراحی به المپیک برساند.»

او همچنین در رابطه با وضعیت وزنه برداری برای المپیک هم توضیح داد: « کمیته ملی المپیک قوانین سختی را وضع کرده و ما باید بدانیم دنیا به سمت ورزش پاک می رود. در گذشته مشکلاتی درباره دوپینگ داشتیم. برای 2020 دو سهمیه بیشتر نداریم و باید دقت کنیم.»

پزشک جراح و متخصص مفاصل دکتر امینی، تاکید کرد: «به وضعیت و شرایط سهراب خوش‌بین هستم و به طورحتم وی به بازیهای المپیک2020توکیو خواهد رسید. ولی بخاطر بهبودی کامل و رسیدن به شرایط آرمانی، قهرمان ارزنده وزنه‌برداری ایران، در رقابتهای جهانی تایلند حضور پیدا نمی‌کند. تیم پزشکی معالج سهراب مرادی در مرکز پزشکی هانوفر(occ) آلمان کاملا ایرانی هستند و دکتر حسین آبرون هم در روند درمان حضور دارند.»

برچسب ها: اطلس خبر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: