بررسی ادعای همکار فردوسی‌پور؛
هرچند مسئولان صدا و سیما نسبت به صحبت‌های خیابانی واکنشی نشان ندادند اما بعید نیست این اتفاق بزودی رخ دهد. بعد از مهاجرت مزدک میرزایی و دور شدن فردوسی پور از گزارشگری حالا صدا و سیما فشار زیادی را در مقابل منتقدین تحمل می کند و باید دید در پایان چه اتفاقی برای فردوسی پور رخ خواهد داد
کد خبر: ۶۱۴۳۵
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۴        07 August 2019

اطلس‌خبر به نقل از پارسینه:

  بیش از پنج ماه از غیبت عادل فردوسی پور در تلویزیون می گذرد؛ غیبتی که نه به خواسته عادل و نه به خواسته‌ی هواداران فوتبال است. به خاطر یک اختلاف نظر، برنامه نود پربیننده ترین برنامه صدا و سیما بعد از بیست سال تعطیل شد و تریبون گزارشگری هم از عادل حداقل برای زمان محدودی گرفته شد.


روز گذشته اما جواد خیابانی از گزارشگران باسابقه تلویزیون طی مصاحبه ای که با «آنتن» داشت خبر از بازگشت عادل با شروع مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران داد.
جواد خیابانی رسما اعلام داشت: با شروع لیگ گزارش‌های عادل فردوسی‌پور هم شروع می‌شود و برمی‌گرددعادل کاپیتان تیم ماست ولی از اختلاف او با سازمان چیزی نمی‌دانم و امیدوارم به زودی برطرف شود.اولویت سازمان صدا و سیما ورزش و فوتبال نیست و این ماجرا قطعا خوب نخواهد بود.مگر گزارشگرهای CNN یا BBC در جای دیگری کار یا بیزینس می‌کنند؟! اگر سازمان ما را تأمین کند، مجبور نمی‌شویم برنامه‌های دیگر اجرا کنیم و تمرکزمان را روی کارمان در سازمان می‌گذاریم.
هرچند مسئولان صدا و سیما نسبت به صحبت‌های خیابانی واکنشی نشان ندادند اما بعید نیست این اتفاق بزودی رخ دهد. بعد از مهاجرت مزدک میرزایی و دور شدن فردوسی پور از گزارشگری حالا صدا و سیما فشار زیادی را در مقابل منتقدین تحمل می کند و باید دید در پایان چه اتفاقی برای فردوسی پور رخ خواهد داد.

برچسب ها: اطلس خبر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: