بررسی بازیکن‌های باکیفیت که فعلا تیم ندارند؛
فصل نقل و انتقالات لیگ برتر چند روزی است که به صورت رسمی آغاز شده و تیم ها درصدد جذب بهترین بازیکنان و برطرف کردن نواقص فصل گذشته خود هستند. در این میان اما چند سوپراستار هستند که هنوز با تیمی قرارداد نبسته‌اند.
کد خبر: ۶۰۴۱۸
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۵        16 July 2019

اطلس‌خبر به نقل از پارسینه:

  فصل نقل و انتقالات لیگ برتر چند روزی است که به صورت رسمی آغاز شده و تیم ها درصدد جذب بهترین بازیکنان و برطرف کردن نواقص فصل گذشته خود هستند. در این میان اما چند سوپراستار هستند که هنوز با تیمی قرارداد نبسته‌اند.

در این گزارش قصد داریم تا حضور احتمالی این بازیکنان را در تیم های جدید خود بررسی کنیم:

مهدی طارمی؛ پرسپولیس یا قطر؟

آقای گل سابق لیگ برتر طبق سنت گذشته فعلا با تیمی قرارداد رسمی نبسته و با همین ترفند دوران بدنسازی را بدون هیچ گونه خستگی سپری خواهد کرد. طارمی این روزها مشغول استراحت است اما بعید نیست که در یکی دو روز آینده تیمش را به صورت رسمی اعلام کند. قطر یا پرسپولیس مقصد بعدی مهدی طارمی است.

پژمان منتظری؛ بازگشت کاپیتان به اهواز؟

داستان جدایی او از استقلال برای هواداران متعصب این تیم اتفاق بزرگی بود. پژمان بعد از دو فصل بازی در لیگ قطر و درآمد قابل توجه طی 7سال گذشته حضور مفیدی در استقلال داشت و نزدیک به 200بازی انجام داد. حالا منتظری از تیم ملی و استقلال رفته اما از فوتبال نرفته و می‌خواهد باز هم بازی کند. گفته می‌شود فولاد با سرمربی‌اش جواد نکونام که دوست صمیمی پژمان به حساب می‌آید احتمالا مقصد بعدی منتظری خواهد بود. پژمان که خیلی دیر به تیم ملی رسیده و بعد از 12سال فقط 50بازی ملی دارد، 12سال قبل عضو فولاد بوده و با این تیم قهرمان لیگ برتر شده است. او دنبال تکرار خاطرات شیرین با فولاد خواهد بود.

میلاد محمدی؛ بازگشت به ایران؟

بی سر و صدا در روسیه بازی کرد و آنجا هم قبولش داشتند اما قراردادش تمام شده و دیگر در احمد گروژنی نمی‌ماند. مدتی است اخبار درباره انتقال او در رسانه‌های روس مطرح می‌شود اما فعلا خبر نهایی انتقالش مطرح نیست و در شرایطی که خودش اهل مصاحبه نیست و از رسانه‌ها فرار می‌کند منتظر شنیدن خبر انتقالش از یک رسانه خارجی هستیم. میلاد 26 سال دارد و ملی‌پوش هم هست. مهم‌تر اینکه فصل نسبتا خوبی در لیگ برتر روسیه پشت سر گذاشته و بازی‌های کم نوسانی ارائه کرده است. 

دژاگه؛ ناراضی از حضور در تراکتور؟

کاپیتان تیم ملی ایران قصد ندارد فوتبالش را در تراکتورسازی ادامه دهد؛ هرچند هر دو طرف ماجرا این موضوع را نه تایید و نه تکذیب نکردند اما شواهد نشان می دهد که دژاگه برای یکی دو سال آینده قصد دارد فوتبالش را خارج از ایران ادامه دهد؛ بند فسخ 300 هزار یورویی فعلا مانع فسخ قرارداد این بازیکن با تراکتورسازی شده است.

برچسب ها: اطلس خبر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: