شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران وضعیت کیفی خودرو‌های سواری تولیدی در خرداد ماه امسال را منتشر کرد.
کد خبر: ۶۰۳۴۸
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۸        13 July 2019

براساس جدیدترین گزارش اعلام شده از سوی این شرکت، در خرداد ماه امسال دو خودروی پژو ۲۰۰۸ و سیتروئن C. ۳ پنج ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.

پس از آن در خودرو‌های سواری در سطح قیمتی یک؛ خودرو‌های نیو مزدا ۳ و سوزوکی گرند ویتارا، در سطح قیمتی دو، کیا سراتو و هایما s. ۷ اتوماتیک، در سطح قیمتی سه خودرو‌های ۳۰ B. و چانگان ۳۵ CS، در سطح قیمتی چهار خودرو‌های تندر ۹۰ پلاس و پلاس اتوماتیک، پارس تندر، پژو ۲۰۷ اتوماتیک صندوق‌دار و بدون صندوق، پژو ۲۰۷ و دنا پلاس همگی چهار ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.

خودرو‌های جک S. ۵، جک S. ۳ و هایما S. ۵ اتوماتیک سه ستاره کیفی و NEW MVM X. ۳۳ S، دو ستاره از پنج ستاره کیفی را به خود اختصاصاً داده‌اند.

در گروه قیمتی چهار نیز خودرو‌های تندر ۹۰، رانا، پژو ۲۰۶ صندوق‌دار و بدون صندوق، دانگ فنگ H. ۳۰، کوییک، NEW MVM ۳۱۵، دنا و پژو پارس اتوماتیک در این ارزیابی سه ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.

در این گروه قیمتی همچنین سمند سورن، پژو پارس، سمند، پژو ۴۰۵، ساینا، تیبا و تیبا ۲ دو ستاره کیفی را به خود اختصاص داده‌اند.

در خودرو‌های سواری در سطح قیمتی پنجم؛ همه محصولات اعم از پراید ۱۱۱، پراید ۱۳۱ و پراید ۱۳۲ همگی تنها دو ستاره از پنج ستاره کیفی را توانسته‌اند کسب کنند.

در مدل ارزیابی کیفی خودرو‌های داخلی این محصولات بسته به کیفیت خود یک تا پنج ستاره دریافت می‌کنند. یک ستاره پایین‌ترین و پنج ستاره بالاترین سطح کیفی را نشان می‌دهد.

برچسب ها: اطلس خبر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: