آنتون گریزمان بالاخره انتقالش به بارسلونا را قطعی کرد و با توجه به آمار گلزنی این بازیکن او می‌تواند در کنار مسی و سوارس خط حمله بارسا را ۱۰۰ گله کند.
کد خبر: ۶۰۳۳۹
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۶        13 July 2019
 بعد از REM، MSN و MSD، تیم فوتبال بارسلونا دوباره از خط حمله ترسناک دیگری در لالیگا رونمایی کرده است، MSG. خط حمله‌ای متشکل از لیونل مسی، لوئیس سوارس و آنتون گریزمان. این خط حمله می‎تواند به کاتالان‌ها کمک کند تا در پایان فصل آینده تعداد گل‌های زده‎شان بیش از ۱۰۰ باشد.

البته اینکه نیمار به بارسا بازگردد یا نه و مشخص شدن وضعیت و آینده فلیپه کوتینیو و عثمانه دمبله هم بسیار تاثیرگذار خواهد بود. فعلاً شرایط به این صورت است که بارسا برای فروش کوتینیو و دمبله و خرید نیمار در تلاش است.

در فصل ۱۹-۲۰۱۸ تعداد گل‌های زده مسی، سوارس و گریزمان روی هم ۹۷ گل بوده است، در فصل ۱۸-۲۰۱۷ این بازیکنان ۱۰۵ گل زدند و در فصل ۱۷-۲۰۱۶ که یکی از بهترین فصل‌هایشان بوده توانستند ۱۱۷ گل بزنند. اما بهترین فصل برای این ۳ بازیکن فصل ۱۶-۲۰۱۵ بوده که توانستند روی هم ۱۳۲ گل بزنند، از این تعداد ۴۱ گل سهم مسی، ۵۹ گل سهم سوارس و ۳۲ گل سهم گریزمان بوده است.

در این میان ارنستو والورده نقش بسیار مهمی دارد و باید کاری کند تا این بازیکنان به بهترین شکل در کنار هم قرار گرفته و بهترین بازی‌شان را ارائه دهند. همچنین نکته مهم دیگر این است که این ۳ بازیکن جدا از اینکه گل می‎زنند بتوانند برای یکدیگر گل هم بسازند و پاس گل‌های زیادی بدهند. کاری که در دوره‎های قبل الکسیس سانچس، سسک فابرگاس، ساوئل اتوئو و تیری آنری کردند و توانستند جدا از اینکه گل‎‌های زیادی زدند، برای مسی و برای دیگر مهاجمان هم موقعیت گلزنی بسازند.
برچسب ها: اطلس خبر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: