با جذب آیاندا پاتوسی؛
وینفرد شفر که به شکلی نه چندان مناسب از هدایت استقلال کنار گذاشته شد چهارشنبه شب به عنوان سرمربی تیم فوتبال بن یاس امارات معرفی شد. این مربی در اولین اقدام سعی دارد دومین ضربه را به استقلالی ها بزند.
کد خبر: ۶۰۳۲۹
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۷        13 July 2019

اطلس‌خبر به نقل از پارسینه:

  وینفرد شفر که به شکلی نه چندان مناسب از هدایت استقلال کنار گذاشته شد چهارشنبه شب به عنوان سرمربی تیم فوتبال بن یاس امارات معرفی شد. این مربی در اولین اقدام سعی دارد دومین ضربه را به استقلالی ها بزند.

وینفرد شفر، سرمربی جدید باشگاه بنی یاس امارات که پس از جلسه معارفه‌اش در نشست خبری حضور یافته بود بر جذب آیاندا پاتوسی، بازیکن پیشین استقلال تأکید کرد.

سرمربی فصل گذشته استقلال، اعتقاد ویژه‌ای به پاتوسی دارد و در حالی که گفته می‌شد این بازیکن آفریقایی در جمع آبی‌پوشان ماندنی است اما گویا وی به باشگاه بنی یاس نزدیک شده است. وینفرد شفر در نشست خبری خود تأکید ویژه‌ای روی جذب پاتوسی داشت و گفته می‌شود این بازیکن که از باشگاه عجمان و بنی‌یاس پیشنهاد دارد، مذاکرات خوبی هم با مسئولان باشگاه بنی‌یاس داشته است. در عین حال گفته می‌شود برخی باشگاه‌های حوزه خلیج فارس هم در صدد جذب این بازیکن هستند و این در شرایطی است که استقلالی‌ها نیز برای حفظ این بازیکن تلاش می‌کنند.

شفر که به دنبال دریافت شصت درصد از طلب 1 میلیون و 200 هزار یورویی خود از باشگاه استقلال است؛ در جدیدترین اقدام اگر بتواند پاتوسی را جذب باشگاه بن یاس کند دومین ضربه را به استقلال و هواداران این تیم خواهد زد؛ هرچند سومدیریت منجر به عدم تمدید قرارداد با این بازیکن خوش تکنیک شده است.

مدیرعامل استقلال اما نظر دیگری درخصوص تمدید قرارداد پاتوسی برای فصل بعد دارد:« تا همین لحظه هم هنوز نتوانسته‌ایم رضایت فیفا را بابت پرداخت جریمه پروپیچ جلب کنیم و با فیفا در حال رایزنی و مذاکره هستیم و در زاگرب حضور داریم. یعنی هنوز فیفا قبول نکرده که از محل طلب‌های استقلال این جریمه را پرداخت کند. به همین خاطر ما ۴۳۰ هزار دلار آماده کردیم تا از طریق سفارت ایران در زاگرب به پروپیچ پرداخت کنیم. به این نکته مهم توجه کنید که ما می‌توانستیم ۳۵۰ هزار دلار پاتوسی را پرداخت کنیم و اکنون به خاطر طلب پروپیچ در آستانه محرومیت باشیم. مشکل پروپیچ مربوط به دوران مدیریت فعلی نبوده اما از ماه‌ها قبل این مسئله به معضل جدی تبدیل شده بود».


برچسب ها: اطلس خبر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: