ترامپ در جمع خبرنگاران دوباره ایران را تهدید کرد؛
دونالد ترامپ در گفت‌وگو با خبرنگاران پیش از ترک کاخ سفید گفت که ایران در وضعیت بسیار خطرناکی قرار دارد و باید بسیار مراقب باشد.
کد خبر: ۶۰۲۸۹
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۴        13 July 2019

هشدار تکراری ترامپ به تهران : اگر می شنوی مراقب باش!

اطلس‌خبر به نقل از پارسینه:

  ترامپ روز جمعه ۲۱ تیر پیش از سفر به ایالت‌های ویسکانسین و اوهایو دقایقی با خبرنگاران گفتگو کرد. او در پاسخ به سوالی درباره ایران گفت: «ایران بهتر است مراقب باشد. آن‌ها دارند به حیطه خطرناکی پا می‌گذارند. ایران، اگر این را می‌شنوی، بدان که باید خیلی مراقب باشی!»

دونالد ترامپ که در کاخ سفید درباره استعفای وزیر کار آمریکا با خبرنگاران صحبت می‌کرد، در پاسخ به پرسشی در خصوص ایران گفت: ایران بهتر است مواظب باشی. آن‌ها دارند وارد قلمرو بسیار خطرناکی می‌شوند.

دونالد ترامپ طی هفته‌های اخیر همزمان با اقدام ایران در کاهش تعهدات برجامی خود و رویارویی‌ها در خلیج فارس بار‌ها در این خصوص هشدار داده است. وی روز سه شنبه گفته بود، «ایران کار‌های بد بسیاری می‌کند و بهتر است مواظب باشد». ​

رئیس جمهوری آمریکا روز چهارشنبه ۱۹ تیرماه در توئیتر گفته بود به زودی تحریم‌های اساسی علیه ایران اعمال خواهد شد. از جرئیات و زمان اعمال این تحریم‌ها خبری منتشر نشده است.

​رئیس جمهوری آمریکا یک روز پیشتر و در جریان دیدار با امیر قطر در کاخ سفید به جمهوری اسلامی ایران برای «کارهای بسیار بدی» که انجام می‌دهد، هشدار داده و گفته بود «باید خیلی مراقب» باشند!

برچسب ها: اطلس خبر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: