رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران در نامه‌ای به باشگاه‌های لیگ برتری عنوان کرد: طبق مصوبه شورای امنیت ملی کشور و الزامات کنفدراسیون فوتبال آسیا لیگ برتر نوزدهم در صورت تجهیز ورزشگاه‌ها آغاز می‌شود.
کد خبر: ۵۹۲۰۹
تاریخ انتشار: ۰۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۵        22 June 2019

«حیدر بهاروند» نامه‌ای مهم را برای باشگاه‌های لیگ برتری ارسال کرد، در این نامه او یادآوری کرده است لیگ نوزدهم با مقررات خاص آغاز خواهد شد و در صورتی که الزامات کنفدراسیون فوتبال آسیا رعایت نشود، مسابقات باشگاه‌های فوتبال ایران برگزار نمی‌شود.

در نامه رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران در نامه‌ای به باشگاه‌های لیگ برتری آمده است:
پیرو مصوبه اخیر شورای امنیت ملی کشور و الزامات کنفدراسیون فوتبال آسیا در سیستم مجوز حرفه‌ای ضروری است که ورزشگاه‌های میزبان مسابقات لیگ برتر کشور به تجهیزات لازم جهت کنترل نظم عمومی و تضمین ایمنی و امنیت مجهز شوند.
با توجه به الزام و تاکید شورای امنیت کشور چنانچه برخی از ورزشگاه‌هایی که با وجود آغاز کردن عملیات استقرار الزامات خواسته شده نتوانند قبل از شروع لیگ جدید امکانات مورد نظر را نهایی کنند به ناچار باید تا زمان استقرار امکانات خواسته شده مسابقات مذکور به ورزشگاه‌هایی واجد شرایط در سایر شهر‌ها و استان‌های دیگر منتقل شود.

فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ با توجه به دستورالعمل صادرشده در صورتی مجاز به برگزاری مسابقه هستند که اکثریت ورزشگاه‌های میزبان شرایط خواسته شده ذیل را فراهم آوردند:
۱- راه اندازی و استقرار سیسستم بلیت الکترونیک به همراه نصب گیت‌های ورودی و شماره دار شدن صندلی‌ها
۲- تجهیز ورزشگاه به سیستم اتاق کنترل و دوربین‌های مدار بسته از مبادی ورودی تا سکو‌ها
۳- جدا سازی و تفکیک فضا‌های بیرونی تا سکو‌ها و مسیر‌های تردد تماشاگران میهمان، میزبان و عوامل اجرایی

برچسب ها: اطلس خبر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: