بعد از سه روز در نهایت مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به میان هواداران معترض این تیم آمد و لحظاتی برای آنها به صحبت پرداخت.
کد خبر: ۵۹۰۴۵
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۸        19 June 2019
بعد از سه روز اعتصاب هواداران تیم فوتبال پرسپولیس درنهایت امروز ایرج عرب مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در جمع هواداران این تیم حاضر شد.

هواداران معترض پرسپولیس که در چند روز اخیر در اعتراض به جدایی برانکو استعفا ندادن ایرج عرب مقابل باشگاه حضور داشتند، امروز خواهان دیدار با او شدند.

در نهایت با هماهنگی نیروی انتظامی عرب در میان اسکورت پلیس مقابل باشگاه پرسپولیس حاضر شد.

عرب سپس در میان هواداران حضور پیدا کرد و برای آن‌ها به صحبت پرداخت، اما در میان صحبت‌های او هواداران پرسپولیس به عرب و نحوه مدیریت او اعتراض می‌کردند و درخواست استعفای او را داشتند.

‌هواداران تیم پرسپولیس با شعار‌هایی خواستار استعفای مدیرعاملی پرسپولیس شدند.

عرب در میان هواداران پرسپولیس گفت: ما نگرانی شما هواداران را درک می‌کنیم، ما هم هفته بسیار سختی را سپری کردیم. تصور ما این بود که آقای برانکو با ما خواهد ماند. تصور ما این بود که برانکو نامه‌ای برای زمان‌بندی دریافت مطالباتش نوشته است. شما هم اگر جای ما بودید تصور می‌کردید وقتی او زمانی برای دریافت مطالباتش اعلام کرده و فکر کردیم دو نامه قبلی ملغی اعلام شده و نامه سوم به عنوان نامه اصلی محسوب می‌شد و این به این معناست که تا ۲۸ خرداد به شما فرصت می‌دهم طلبی که دارم را بپردازید. این طلب به جای ۵۰۰ هزار یورویی بود که یک ماه قبل به برانکو دادیم. وقتی چنین نامه‌ای برای ما فرستاد این یعنی اینکه دو نامه قبلی ملغی شده و این نامه فصل‌الخطاب ما بود. قبل از رفتن او ما جلسه‌ای در هتل آزادی داشتیم و بعد از نامه سوم این رسمیت به وجود آمد که تا بیست و هشتم پول او را بپردازیم. او قبل از رفتن لیست نقل و انتقالات را به ما داد و روی آن امضا کرد و ما روی این لیست کار کردیم.

وی در ادامه صحبت‌هایش برای هواداران پرسپولیس افزود: ما روی لیست نقل و انتقالات برانکو کار می‌کردیم. ما حتی مذاکراتی برای بازیکنی انجام می‌دادیم با او در ارتباط بودیم. همه این شواهد برای ما یقین به وجود آورد که او به پرسپولیس برمی‌گردد. ما اداری هستیم و مستند صحبت می‌کنیم، نه بر اساس شایعات. ما هم نامه‌ای برای برانکو زدیم و به او گفتیم که پولش را آماده کردیم، حتی یک روز زودتر از موعد برانکو این پول آماده شد. ما تلاش کردیم که این پول را آماده کنیم و حتی چند روز برای عید فطر تعطیل بود و ما با این وضعیت تلاش کردیم تا این پول تهیه شود. پولی در باشگاه نبود؛ چراکه اگر پول داشتیم زودتر از این‌ها مطالبات برانکو را می‌دادیم. به ما گفته‌اند که اگر پول بود چرا قبلا ندادید. اما ما قبلا از اعتبارات سال آینده چند حرکت انجام دادیم. من خودم را از نظر قانونی با مشکلاتی روبه‌رو کردم و یک روز می‌گویند ایرج عرب را گرفتند و آن موقع کسی نمی‌گوید که عرب چه کار‌هایی انجام داده است.
برچسب ها: اطلس خبر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: