قیمت خودروها امروز در سایه رکود شدید در بازار با جابجایی اندک روبرو شد.
کد خبر: ۵۹۰۳۷
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۷        19 June 2019
قیمت انواع خودرو امروز با ریزش در محدوده یک تا سه میلیون و افزایش ۲ تا ۸ میلیون تومان روبرو بود با این حال فعالان بازار می‌گویند در این مسیر خرید و فروش خودرو کمتر از قیمت‌های اعلامی در اگهی‌ها وحتی بهای اعلامی از سوی نمایشگاه داران صورت می‌گیرد.

به عبارت دیگر این توافق دو طرف است که نتیجه قیمت را روشن می‌کند.

قیمت‌ها در بازار این روز‌ها تحت تاثیر رکود برای خریدار واقعی که با پول نقد وارد میدان می‌شود گاهی کاهشی بیشتر از یک تا دو میلیون را نسبت به قیمت‌های روز تجربه می‌کند.

در بازار خودرو امروز سمند ال ایکس کاهشی نزدیک به دو میلیون تومان را تجربه کرد قیمت این خودرو پیش‌تر ۸۸ میلیون تومان بود، اما امروز به قمیت ۸۶ میلیون تومان معامله می‌شود.

با این حال سمند EF از ۸۹ میلیون تومان به ۹۱ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان رسید. قیمت پژو ۲۰۷ دنده‌ای نیز کاهشی ۱۳۰ میلیون تومانی را شاهد بود.

دنا تیپ ۲ نیز امروز کاهشی نزدیک به ۴ میلیون را تجربه کرد و از ۱۱۸ میلیون تومان به ۱۱۴میلیون تومان رسید. از سوی دیگر پژو ۲۰۰۸ با رشد ۸ میلیون تومانی قیمت از ۳۳۰ میلیون تومان به ۳۳۸ میلیون تومان رسید.

قیمت رانا نیز رشدی دو میلیونی را شاهد بود. قیمت این خودرو از ۸۴ میلیون تومان به ۸۶ میلیون تومان رسید.

۲۰۶ صندوقدار نیز امروز از ۱۰۵ میلیون به ۱۰۶ میلیون تومان رسید. رشد قیمت ۲۰۶ تیپ ۵ نیز دو میلیون تومان اعلام شده است. این خودرو امروز ۱۰۷ میلیون تومان فروخته شد.
برچسب ها: اطلس خبر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: