رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بر اساس آمار تردد شمار‌ها بیش از ۹۰۰ هزار دستگاه خودرو اکنون از چهار محور هراز، فیروزکوه، چالوس و قزوین به رشت در راه شمال کشور طی مسیر دارند که همین امر موجب ایجاد بار ترافیکی سنگین در این محور‌ها شده است.
کد خبر: ۵۸۳۶۶
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۷        05 June 2019

سردار سید کمال هادیانفر عصر چهارشنبه در حاشیه بازدید از مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با اعلام این مطلب گفت: طرح تابستانی پلیس در جاده‌های کشور از ۲۰ خردادماه آغاز می‌شود، اما نیرو‌های پلیس راهنمایی و رانندگی در تعطیلات نیمه خرداد نیز در آماده باش کامل بوده‌اند و نسبت به روان‌سازی ترافیک در جاده‌ها و برخورد با تخلفات حادثه‌ساز اقدام می‌کنند.

وی خاطرنشان ساخت: اکنون حجم تردد در محور‌های شمالی کشور ۳۰ درصد افزایش نسبت روز‌های پیشین را نشان می‌دهد و این امر در واقع با رصد‌ها و پایش‌های پلیس ثبت شده و اکنون نیز حجم تردد در این جاده‌ها بالاست، بنابراین از شهروندان درخواست می‌شود که تردد در محور‌های شمالی را امروز از برنامه سفر خود خارج کنند.
رئیس پلیس راهور ناجا مساله بازگشت مسافران را یادآور شد و افزود: تاکید می‌کنیم مسافران به هیچ وجه جمعه را برای بازگشت انتخاب نکنند و به مرور در هفته آینده بازگشت داشته باشند.

برچسب ها: اطلس خبر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: