با دستور رئیس جمهور صورت می‌گیرد؛
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حساب شخصی خود در توئیتر، اعلام کرد: یک نوبت دیگر سبد معیشتی به همه خانوارهای بهزیستی، کمیته امداد امام خمینی (ره) و نیازمندان در ماه رمضان توزیع می شود.
کد خبر: ۵۷۵۶۶
تاریخ انتشار: ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۲        08 May 2019

اطلس خبر به نقل از پارسینه:

  محمد شریعتمداری روز چهارشنبه در این پیام توئیتری به دیدار دیشب رئیس جمهوری با مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی همزمان با نخستین روز ماه مبارک رمضان اشاره کرد و نوشت: «رئیس جمهور حرف‌های خوب زیادی گفت و دوتا به دلم نشست، اول اینکه در سال مالی سخت‌تر از ۱۳۹۷ باید چتر حمایتمان را گسترده‌تر کنیم. دوم اینکه یک نوبت دیگر سبد معیشتی به همه خانوار‌های بهزیستی و امداد و نیازمندان در ماه رمضان بدهید. شکر.»

حسن روحانی شامگاه سه شنبه در دیدار با مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی تاکید کرد: در شرایط کنونی ممکن است بسیاری از افرادی که قبلاً توانمند بودند به حمایت نیاز داشته باشند، لذا باید چترحمایتی نسبت به این گونه خانواده‌ها گسترش یابد و هر مقدار که ضروری است و تشخیص داده می‌شود، بایستی این کار انجام شود و دولت آن را وظیفه خود می‌داند.

رئیس جمهوری در پایان سخنان خود، با اشاره به درخواست رئیس کمیته امداد برای اختصاص یک بسته حمایتی به افراد تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی در ماه رمضان، گفت: دستور می‌دهم یک بسته غذایی به همه عزیزان در کمیته امداد و بهزیستی در این ماه مبارک داده شود.

برچسب ها: اطلس خبر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: