دادستان مرکز خراسان رضوی گفت: اقدامات لازم در جهت حفظ، فروش و بازگشت اموال سهامداران شرکت موسوم به پردیسبان توسط مراجع ذی ربط در دست اجراست؛ بنابراین سهامداران نگران نباشند.
کد خبر: ۵۵۲۷۰
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۳        14 March 2019

صدور رای پرونده پردیسبان در مشهد

غلامعلی صادقی اظهار داشت: اقدامات لازم در جهت حفظ، فروش و بازگشت اموال سهامداران شرکت موسوم به پردیسبان توسط مراجع ذی ربط در دست اجراست؛ بنابراین سهامداران نگران نباشند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی با اشاره به صدور رأی پرونده موسوم به پردیسبان گفت: با توجه به اینکه در تمام مراحل رسیدگی به پرونده متهمین دغدغه دادسرا و دادگاه استرداد وجوه مالباختگان بوده است، در رأی صادر شده هم مصلحت مردم مورد توجه دادگاه بوده و ضمن تخصیص اموال معرفی شده توسط متهمان به نفع سهامداران، در رأی هم اشاره شده که چنانچه در مرحله اجرای حکم نیز متهمان اموالی معرفی کنند یا از آنان شناسایی شود به سهامداران اختصاص خواهد یافت.

صادقی افزود: ضمناً در مرحله اجرای حکم کلیه اموال معرفی شده توسط متهمین با قیمت کارشناسی و با تشریفات قانونی به فروش می‌رسد و سپس تمامی سهامداران صرف نظر از میزان سهام فراخوان خواهند شد و تفاوتی بین سهامداران شهر‌های مختلف وجود ندارد؛ لذا فعلاً نیازی به مراجعه حضوری افراد نیست و پس از نقد شدن آورده متهمان از طریق جراید اطلاع رسانی خواهد شد.

برچسب ها: اطلس خبر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: